Nie BATE, nie Dynamo-Brześć, a Eniergietyk-BDU jest aktualnym liderem białoruskiej Wyszejszaja Liha po trzech rozegranych kolejkach. Czy poradzą sobie z drużyną Żodzino? zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 11 kwietnia (sobota)

Żodzino vs Eniergietyk-BDU. Typ i Analiza

Mecz ten zapowiada się dość interesująco z uwagi na fakt, że obie drużyny znajdują się w najlepszej piątce ekstraklasy białoruskiej, a niepokonani jak dotąd są piłkarze Eniergietyk-BDU którzy wygrali wszystkie trzy mecze przez co zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Czy ktoś się spodziewał ich tak dobrego startu? chyba nawet najwięksi eksperci są dziś bardzo zdziwieni. Fakty jednak są takie, zespół Eniergietyk-BDU jak na razie dobrze spisuje się w obronie i błyszczy dobrą skutecznością o czym świadczy ten bilans bramkowy 6-1.

W poprzednim sezonie wicemistrzostwo Białorusi zdobyło BATE, z tym klubem piłkarze Eniergietyku-BDU w pierwszej kolejce przed własną publicznością wygrali 3-1. Chyba przyznacie mi rację, że nic tak nie uskrzydla jak zwycięstwo z mistrzem czy wicemistrzem kraju prawda? no właśnie.

I to najlepszy dowód na to, że po tym zwycięstwie zawodnicy Eniergietyka-BDU jakby nabrali więcej pewności siebie, bo w następnych meczach także prezentowali się dobrze. Przypomnijmy, na wyjeździe pokonali Ruch Brześć 1-0 i trzy punkty wywalczyli w ostatniej kolejce gdzie na swoim boisku wygrali z FC Mińsk 2-0.

Na stadionie RCOP-BGU, czyli na własnym obiekcie pozostawili po sobie dobre wrażenie i wygrali zasłużenie, warto zaznaczyć, że dobrze spisywali się w defensywie. Jeżeli chodzi o zespół Żodzino, to ci zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli. Rozgrywki rozpoczęli od sensacyjnego zwycięstwa na boisku Szachciora Soligorsk 1-0. Trzeba jednak podkreślić, że to przede wszystkim rywale zaprezentowali się zaskakująco słabo.

Następnie piłkarze Żodzino wygrali ze słabiutką Biełszyną 1-0 która dziś zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Natomiast z bardziej wymagającym przeciwnikiem Dynamem Mińsk mieli mniej do powiedzenia co zakończyło się dla nich porażką 0-2. O drużynie Żodzino można powiedzieć tak, nie tacy straszni, jak ich malują. Według mnie lepsi są dziś piłkarze Eniergietyku-BDU o czym zresztą świadczą ostatnie wyniki i powinni w sobotę udowodnić, że ich ostatnie zwycięstwa nie były przypadkowe.

Typ: X2

Poprzedni artykułJalapa – Chinandega – 6 kwietnia (poniedziałek)
Następny artykułBiełszyna – FK Smalawiczy – 17 kwietnia (piątek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.