W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów Zenit i Malmo FF odnotowały porażki. Mistrzowie Rosji z Chelsea. Natomiast mistrzowie Szwecji z Juventusem. W środę powalczą o pierwsze punkty w tych rozgrywkach.

Typy Dnia – 29 września (środa)

Zenit vs Malmo FF. Typ i Analiza

Najbliższej zwycięstwa powinni być piłkarze Zenitu, zwłaszcza że swoje spotkanie rozgrywać w Petersburgu, dokładnie na Gazprom Arena. W Rosji gra się bardzo ciężko, więc Malmo FF skazane jest na porażkę.

Po kursie 1.58 (FORTUNA) moim zdaniem warto stawiać na zwycięstwo gospodarzy. Są silniejsi kadrowo. I co najważniejsze, w dobrej formie. W lidze nie odnieśli jeszcze porażki. W ostatniej kolejce pokonali Samarę 2-1.

W dziewięciu grach odnotowali siedem zwycięstw i dwa remisy. Tym samym z dorobkiem dwudziestu trzech punktów sklasyfikowani są na pierwszym miejscu w tabeli. Po porażce z Chelsea 0-1 w środę piłkarze Zenitu powinni mieć więcej do powiedzenia.

Malmo FF to zespół słabszy kadrowo, zespół w którym brakuje gwiazd. W najnowszym meczu ligowym rozgromili Orebro 5-1. Z dorobkiem czterdziestu jeden punktów zajmują drugie miejsce w tabeli, a do lidera Djurgarden tracą trzy oczka.

Porażka w pierwszej kolejce LM z Juventusem 0-3 pokazała, że europejskie puchary rządzą się swoimi prawami. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w po drugiej kolejce Malmo FF w dalszym ciągu będzie bez punktów.

Typ: 1

Poprzedni artykułBrentford – Liverpool – Typy bukmacherskie 25 września (sobota)
Następny artykułCrystal Palace – Leicester – Typy bukmacherskie 3 października (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.