W dnu 7 maja bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy, Wystarczy bowiem dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Ta akcja promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja trwa jedynie w dniu 7 maja w godzinach 15:00 -21:00. I chcąc liczyć na większą wygraną właśnie w tych godzinach trzeba dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się c najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30.

Darmowy bonus od bukmachera Fortuna za rejestrację bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

W tej akcji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia z ofert przedmeczowej, ale oprócz zdarzeń długoterminowych.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to operator zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za kupon od bukmachera LvBet
Następny artykułPolski bukmacher online PZbuk
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.