Przed nami mecze 25. kolejki niemieckiej Bundesligi. Tradycyjnie większość spotkań rozegranych zostanie w sobotę. Moim „pewniakiem dnia” jest zwycięstwo Wolfsburga który podejmować będzie Schalke. Transmisja w Eleven Sports 4.

Typy Dnia – 13 marca (sobota)

Bundesliga: Wolfsburg vs Schalke. Typ i Analiza

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że trzy punkty zainkasują „Wilki”, zwłaszcza że swój mecz rozgrywać będą na Volkswagen Arena gdzie nie zaznały jeszcze smaku porażki w Bundeslidze.

W jedenastu grach odnotowały siedem zwycięstw i cztery remisy. Łącznie z dorobkiem czterdziestu pięciu punktów sklasyfikowane są na trzecim miejscu w tabeli. W ostatniej kolejce na wyjeździe przegrały z Hoffenheim 1-2.

Bilans spotkań jednak pokazuje, że piłkarze Wolfsburga najlepiej czują się na swoim boisku. To na Volkswagen Arena pod koniec lutego wygrali z Herthą Berlin 2-0. To na tym stadionie na początku lutego w ramach 1/8 finału pucharu Niemiec wyeliminowali Schalke 1-0.

Z pewnością „Niebiescy” w sobotę będą chcieli się zrewanżować. Jednak z taką grą, tak słabą formą moim zdaniem na Volkswagen Arena nie mają czego szukać. Po dwudziestu czterech kolejkach piłkarze Schalke zamykają tabelę Bundesligi.

Ich bilans spotkań jest jednym słowem katastrofalny – 1-7-16. I aż sześćdziesiąt jeden straconych bramek! Jak więc widać, ich defensywa jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski.

Oczywiście większość spotkań w ostatnim czasie przegrali, m.in. ze Stuttgartem 1-5. Pomimo ostatniego bezbramkowego remisu z Mainz światełka w tunelu nie widać. Zwłaszcza, że Schalke ma poważne problemy kadrowe!

Typ: 1

Rate this post
Poprzedni artykułAS Roma – Szachtar – Typy bukmacherskie 11 marca (czwartek)
Następny artykułPSG – Nantes – Typy bukmacherskie 14 marca (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.