Po pierwszej kolejce eliminacji Euro 2020 Włosi mogą odetchnąć z ulgą, bowiem na Dacia Arena w Udine wygrali z Finlandią 2-0. Choć moim zdaniem, mimo korzystnego dla nich wyniku nie był to najlepszy mecz, ale o tym nieco później. Więcej bramek powinni strzelić we wtorek, ponieważ na Stadio Ennio Tardini w Parmie mierzyć będą się z Liechtensteinem.

Typy Dnia – 26 marca (wtorek)

Będzie wysokie zwycięstwo reprezentacji Italii? następnym przeciwnikiem Liechtenstein

W odróżnieniu od Finów jest to przeciwnik o wiele, wiele słabszy, z niższej półki, w skrócie mówiąc, typowa amatorska reprezentacja, podejrzewam, że w tym razem Italia przed własną publicznością urządzi sobie strzelaninę co skłania mnie do grania na bramki, dokładnie? na over 4 po kursie w granicach 1.40. Czyli musi paść przynajmniej pięć bramek, przy czterech zwrot.

Wracając do ich pierwszego meczu z Finlandią z którą wygrali 2-0, w moim odczuciu nie był to ich porywający mecz. Mimo że częściej utrzymywali się przy piłce, zdołali przeprowadzić tylko jedenaście akcji bramkowych i oddać zaledwie trzy strzały w światło bramki, jak więc widać, statystyki mówią same za siebie.

We wtorek z pewnością na wiele więcej pozwoli im Liechtenstein który w przeciwieństwie do Finlandii zdecydowanie słabiej prezentuje się w defensywie, jest to ich najsłabszy punkt. Pokazały to ostatnie mecze, w pierwszej kolejce eliminacji przed własną publicznością przegrał z Grecją 0-2, i cud że Liechtenstein nie stracił więcej bramek, bowiem Grecy mieli aż 31 podejść i w tym dziesięć celnych strzałów.

Z kolei Liechtenstein proszę sobie wyobrazić, stworzył sobie zaledwie cztery sytuacje bramkowe i nie oddał ani jednego celnego strzału na bramkę przeciwnika. Jak więc widać, ten zespół ma nie tylko problemy z linią defensywną, ale także z ofensywą, ale co się dziwić skoro w ich kadrze piłkarzom brakuje wyszkolenia technicznego? no właśnie.

We wcześniejszych meczach reprezentacja Liechtensteinu także prezentowała się beznadziejnie, jedynie zaskoczyła w meczu z Armenią z którą u siebie zremisowała 2-2 w ramach Ligi Narodów. Natomiast w tych samych rozgrywkach w pozostałych meczach między innymi u siebie przegrała z Macedonią Północną 0-2 oraz na wyjeździe była gorsza od Gibraltaru 1-2.

No jeżeli przegrywa się w takich meczach z takimi drużynami, to z czym do ludzi? Gołym okiem widać, że Liechtenstein to jedna z najsłabszych reprezentacji na kuli ziemskiej w dyscyplinie piłka nożna co powinna wykorzystać Italia i strzelić co najmniej pięć bramek, zwłaszcza że swój mecz rozegra na Włoszech. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2018, Włochy na wyjeździe pokonali Liechtenstein 4-0, natomiast u siebie 5-0, jak będzie we wtorek? spodziewam się podobnego rozstrzygnięcia.

Typ: powyżej 4 gola

Poprzedni artykułSan Marino – Szkocja – 24 marca (niedziela)
Następny artykułFulham – Manchester City – 30 marca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.