Bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom do końca marca. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach porannych, tj. 06:00 – 12:00, a nasza wygrana będzie większa o 14%.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także dokonał wcześniej minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, a także dodamy do naszego kuponu zderzanie specjalne o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Poza tym kupon musi spełniać następujace warunki:

  • muszą na nim znajdować się co najmniej cztery zdarzenia
  • w promocji borą zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50
bonus za rejestrację od bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

Natomiast z promocji zostaną wykluczone kupony, które:

  • zagrana za środki bonusowe bądź freebety
  • mające zdarzenia ze sportów wirtualnych

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a poza tym nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany, to automatycznie będziemy mgli cieszyć się z większej wygranej o 14%. Rozliczenie kuponu promocyjnego następuje każdego dnia do godz 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo to jest valuebet w zakładach bukmacherskich?
Następny artykułBonus 29 PLN do odbioru bez wpłaty
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.