Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu w piątek 12 kwietnia? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który zwiększa wygrane swoim graczom o 12%.

Wygrywaj więcej z Forbet

Wygrywaj więcej z Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Co istotne w tym wszystkim swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Bowiem głównym warunkiem tej promocji jest zawarcie kupon w piątek 12 kwietnia w godzinach 06:00 -12:00. Poza tym na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzania z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus od bukmachera Fortuna za rejestrację bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli idzie o stawkę za jaką zostanie zawarty kupon to jest ona dowolna. Ale nie można zapominać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. Z akcji są wykluczone również kupony systemowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a poza tym kupon spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 29 PLN do odbioru bez wpłaty
Następny artykułPostaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.