Poza niedzielnym spotkaniem Arsenal vs Manchester City bardzo ciekawie zapowiada się także rywalizacja pomiędzy West Hamem United a Tottenhamem. Transmisja meczu w CANAL+ Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 21 lutego (niedziela)

Premier League: West Ham vs Tottenham. Typ i Analiza

Młoty mają szanse zakończyć sezon w najlepszej czwórce Premier League. W tej chwili z dorobkiem czterdziestu dwóch punktów sklasyfikowane są na piątym miejscu w tabeli. 12-6-6 to ich bilans dotychczasowych ligowych spotkań.

Natomiast Koguty mają trzydzieści sześć punktów na koncie co im daje dziewiątą lokatę w tabeli. Do tej pory odniosły dziesięć zwycięstw, sześć remisów i siedem porażek. Jak więc widać, w obecnym sezonie prezentują się poniżej oczekiwań swoich kibiców.

Czego w niedzielę możemy spodziewać się na Olympic Stadium? osobiście lepszej gry oczekuję od piłkarzy Tottenhamu którzy w pięciu ostatnich grach Premier League odnotowali aż cztery porażki i zaledwie jedno zwycięstwo.

Zgadza się, są bez formy, jednak po ostatnim zwycięstwie z Wolfsberger AC 4-1 w Lidze Europy pojawiło się światełko w tunelu. To być może dobry znak! Podopieczni Jose Mourinho pozostawili po sobie dobre wrażenie, a w Premier League wiecznie przegrywać nie będą.

W Budapeszcie na listę strzelców wpisali się Son, Bale, Lucas i Carlos. Jak więc widać, w ofensywie Koguty nadal mają kim straszyć. Młoty są w lepszej formie. W ostatniej kolejce pokonały Sheffield Utd 3-0. W tym sezonie mają więcej jakości.

Pamiętajmy jednak, że to jest Premier League! Zauważyłem także, że mają większe problemy kadrowe. Kontuzjowani są Yarmolenko, Masuaku i Ogbonna, a jakby tego było mało, w niedzielę niepewni występu są Antonio, Randolph i Balbuena.

Typ: X2

Poprzedni artykułLiverpool – Everton – Typy bukmacherskie 20 lutego (sobota)
Następny artykułLazio – Bayern – Typy bukmacherskie 23 lutego (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.