Wszyscy jesteśmy ciekawi jak pod wodzą nowego selekcjonera Paulo Sousy prezentować się będzie reprezentacja Polski. W czwartek rozpoczyna walkę o mistrzostwa Świata które odbędą się w 2022 roku. Jej pierwszym rywalem będzie reprezentacja Węgier.

Typy Dnia – 25 marca (czwartek)

Węgry vs Polska. Typ i Analiza

Spotkanie odbędzie się na Groupama Arena w Budapeszcie gdzie faworytem są Biało-Czerwoni. Bez wątpienia ich najtrudniejszym przeciwnikiem w tych eliminacjach będzie reprezentacja Anglii.

W swojej grupie podopieczni Paulo Sousy rywalizować jeszcze będą z Albanią, Andorą oraz San Marino, czyli „przysłowiowym chłopcem do bicia”. W Budapeszcie większe szanse na zwycięstwo mają Nasi, gdyż mamy zdecydowanie mocniejszy skład.

Absolutną gwiazdą oczywiście jest Robert Lewandowski który jest w znakomitej formie strzeleckiej. Poza nim mamy m.in. Arkadiusza Milika czy Piotra Zielińskiego którzy stanowią o sile ofensywnej naszego zespołu.

Polska dobrze prezentowała się podczas eliminacji mistrzostw Europy. Ostatecznie zajęła pierwsze miejsce w grupie. Natomiast w Lidze Narodów spisywała się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Dwa ostatnie mecze z Włochami i Holandią przegrała przez co mamy nowego selekcjonera.

Biało-Czerwoni mają bardzo duży potencjał ofensywny. Dlatego powinni poradzić sobie z przeciętną reprezentacją Węgier.

Mając w grupie Rosję, Serbię i Turcję w Lidze Narodów Węgrzy zajęli pierwsze miejsce. W ostatniej kolejce wygrali z Turcją 2-0. Do słabeuszy co prawda nie należą co nie zmienia faktu, że lepszych jakościowo piłkarzy do dyspozycji ma Paulo Sousa. W dodatku w czwartek Węgrzy będą musieli radzić sobie bez Dominika Szoboszlaia co jest poważnym osłabieniem w linii pomocy.

Typ: 2

Poprzedni artykułFrancja – Ukraina – Typy bukmacherskie 24 marca (środa)
Następny artykułCzechy – Belgia – Typy bukmacherskie 27 marca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.