Od soboty kibice emocjonować będą się meczami fazy pucharowej Euro 2020. Pierwsze spotkanie 1/8 finału rozegrane zostanie w Amsterdamie gdzie na Johan Cruijff Arena Walia podejmować będzie Danię. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 26 czerwca (sobota)

Walia vs Dania. Typ i Analiza

Mimo dwóch porażek w grupie Duńczycy awansowali do fazy pucharowej z drugiego miejsca. Kluczowe było ostatnie spotkanie z Rosją. Z tą reprezentacją wygrali 4-1 pozostawiając po sobie naprawdę bardzo dobre wrażenie.

Wcześniej przegrali z Belgią 1-2 oraz Finlandią 0-1. Mimo że statystyki były na ich korzyść, byli stroną dominującą. Jednak w piłce nożnej najważniejsze są bramki. Finowie stworzyli sobie zaledwie jedną sytuację bramkową którą zamienili na gola.

Dania plasuje się na dziesiątym miejscu w rankingu FIFA. Zdaniem bukmacherów w sobotnim meczu z Walią będzie miała więcej do powiedzenia. Też się z nimi zgadzam, zwłaszcza że po ostatnim zwycięstwie z Rosją Duńczycy z pewnością są uskrzydleni.

Wiadomo z jakiego powodu niezdolny do gry jest Eriksen co nie zmienia faktu, że są faworytem. Walia to reprezentacja sklasyfikowana na siedemnastym miejscu w rankingu FIFA. Z powodu czerwonej kartki w sobotę zabraknie Ethana Ampadu.

Do 1/8 finału Walijczycy awansowali z drugiego miejsca w grupie. Do awansu wystarczył im remis ze Szwajcarią 1-1 i wygrana z Turcją 2-0. Z Włochami przegrali 0-1. Jakoś specjalnie swoją grą mnie nie zaimponowali. Duńczycy mają lepszy zespół. Powinni to w sobotę potwierdzić.

Typ: 2

Poprzedni artykułChorwacja – Szkocja – Typy bukmacherskie 22 czerwca (wtorek)
Następny artykułHolandia – Czechy – Typy bukmacherskie 27 czerwca (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.