Na Alfredo di Stefano Stadium w Madrycie Hiszpania wygrała z Ukrainą 4-0. We wtorek rewanż na stadionie Olimpijskim w Kijowie gdzie oczywiście też większe szanse na zwycięstwo daje się Hiszpanom.

Typy Dnia – 13 października (wtorek)

Ukraina vs Hiszpania. Typ i Analiza

Właśnie od tej pierwszej porażki z Hiszpanią, Ukraińcy jakby złapali zadyszkę przez co nie mogą się pozbierać. Gra im się kompletnie nie klei, zwłaszcza pod względem defensywnym radzą sobie naprawdę beznadziejnie.

Wracając co ich spotkania w Madrycie, to Ukraińcy nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. Zaledwie 33% czasu utrzymywali się przy piłce, stworzyli sobie tylko trzy okazje na strzelenie gola. Widać było różnicę klas.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w Kijowie trzy punkty zgromadzą Hiszpanie, ponieważ reprezentacja Ukrainy właśnie po tej porażce z nimi prezentuje się jeszcze słabiej, brakuje jej pewności siebie.

Następny jej towarzyski mecz z Francją zakończył się wysoką porażką aż 1-7, a ostatni w ramach trzeciej kolejki Ligi Narodów z Niemcami porażką 1-2. W tym meczu Ukraińcy podobnie jak wcześniej zaprezentowali się poniżej oczekiwań swoich kibiców.

Hiszpanie pod każdym względem są dziś lepsi, dobrze się bronią przez co w ostatnim meczu LN przeciwko Szwajcarii zwyciężyli 1-0. Natomiast wcześniej towarzysko bezbramkowo zremisowali z Portugalią, jak więc widać, z bardzo wymagającym przeciwnikiem, w końcu z mistrzem Europy. To dowód na to, że Hiszpania jest mocna i powinna swoją wartość ponownie udowodnić podczas wtorkowego spotkania z Ukrainą.

Typ: 2

Poprzedni artykułArka Gdynia – ŁKS Łódź – Typy bukmacherskie 10 października (sobota)
Następny artykułIslandia – Belgia – Typy bukmacherskie 14 października (środa)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.