W pierwszym meczu Euro 2020 Turcy można powiedzieć nie istnieli i przegrali z Włochami 0-3. Jak wypadną na tle Walijczyków, okaże się już w najbliższą środę. Transmisja w TVP 2 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 16 czerwca (środa)

Turcja vs Walia. Typ i Analiza

Czego w środę możemy spodziewać się w Baku? na pewno walki z obu stron, w końcu to mistrzostwa Europy. W przeciwieństwie do spotkania z Włochami moim zdaniem tym razem Turcy będą mieli więcej do powiedzenia.

Jak widać mają słabszego przeciwnika co nie zmienia faktu, że Walia sklasyfikowana jest na wyższym miejscu w rankingu FIFA, dokładnie na pozycji numer siedemnaście. Turcja zajmuje miejsce dwudzieste dziewiąte.

To jest tylko ranking FIFA. W rzeczywistości Turcy są groźniejszym zespołem na boisku. Co prawda nie udowodnili tego w starciu z Włochami. Ale jak widać trafił im się bardzo mocny rywal z najwyższej półki.

Turcja dobrze prezentowała się podczas dotychczasowych spotkań eliminacji mistrzostw Świata. Zawiodła jedynie w meczu z Łotwą z którą sensacyjnie zremisowała 3-3. Moim zdaniem nie potraktowała przeciwnika na poważnie. W efekcie zdobyła tylko punkt.

Natomiast wcześniej wygrała z Norwegią 3-0 i uwaga, z bardzo mocną Holandią 4-2. Jeżeli wygrywa się z tak mocnymi reprezentacjami, to o czymś to świadczy prawda? no właśnie.

Walia ma niezły skład, jest między innymi Aaron Ramsey, jest wszystkim dobrze znany Gareth Bale. Jednak zremisowany mecz ze Szwajcarią 1-1 pokazał, że Walijczykom brakuje zgrania, skuteczności.

Wcześniej towarzysko zremisowali z Albanią 0-0 i przegrali z Francją 0-3. W środę moim zdaniem Turcja powinna jakieś punkty zdobyć, gdyż Walia ostatnio prezentuje się niepewnie.

Typ: 1X

Poprzedni artykułSzkocja – Czechy – Typy bukmacherskie 14 czerwca (poniedziałek)
Następny artykułBrazylia – Peru – Typy bukmacherskie 18 czerwca (piątek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.