Jeżeli typujesz zmagania w europejskich pucharach to warto jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher Totolotek. Ponieważ wspomniany operator na zmagania w rozgrywkach Ligi Mistrzów oraz Lidze Europy zwiększa wygrane o 14%.

W promocji mogą wziął udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totolotek. A poza tym wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. W promocji biorą udział jedynie te kupony, które pochodzą z rozgrywek Ligi Mistrzów bądź Ligi Europejskiej.

Należy pamiętać o fakcie, że kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.06. Natomiast kurs łączny kuponu musi wynieść minimum 2.00.

Stawka minimalna kuponu wyznaczona przez bukmachera podczas tej promocji to 20 PLN. Jednak trzeba podkreślić, że środki muszą pochodzić z salda głównego. Ponieważ jak dokonamy zawarcia kuponu z środków bonusowych, czy też zagramy używając freebeta jesteśmy wykluczeni z tej promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon został rozliczony, jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

A trzeba nadmienić, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału w promocji. Lecz trzeba podkreślić, że bukmacher wyklucza kupony, które:

  • zostały zagrane systemem
  • doszło do zawarcia ich poprzez środki bonusowe bądź freebety
  • zdarzenia na kuponie zostały unieważnione

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od LvBet na LOTTO Ekstraklasę
Następny artykułKonkurs na E-sport – Intel Extreme Masters od LvBet
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.