Bukmacher Totalbet na kupony anguilskiej Premier League w dniu 28 kwietnia zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

Zwrot połowy stawki za przegrany kupon

Zwrot połowy stawki za przegrany kupon

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto bukmachera Totalbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji należy dokonać zawarcia kuponu w niedzielę 28 kwietnia, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z angielskiej Premier League. A na pewno jest z czego wybierać, bowiem przed nami chociażby hit kolejki Manchester United vs Chelsea.

Darmowy bonus od bukmachera Fortuna za rejestrację bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga, żeby kupon promocyjny spełniał następujące warunki promocji:

  • dopuszczalne są zdarzenia zarówno z oferty na żywo jak i przedmeczowej
  • kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50
  • stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN

Jeżeli gracz spełnia warunki tej promocji, a do tego kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Totalbet dokona zwrotu polowy stawki za jaki został zawarty kupon. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Chociaż trzeba pamiętać, że ta akcja dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia warunki tej promocji. Bonus zostanie przyznany automatycznie na konto gracza, a to sprawia, że nie trzeba dokonywać obrotu, żeby móc go od razu wypłacić.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPZBuk – informacje na temat nowego bukmachera na polskim rynku
Następny artykułForbet zmniejsza ryzyko przegranej na Europejskie Puchary
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.