Pewni awansu do przyszłorocznych mistrzostw Europy Szwedzi w ostatniej dziesiątej kolejce eliminacji Euro 2020 na stadionie Friends Arena w Sztokholmie mierzyć będą się z reprezentacją Wysp Owczych.

Typy Dnia – 18 listopada (poniedziałek)

Eliminacje Euro 2020: Szwecja vs Wyspy Owcze. Typ i Analiza

Obie drużyny przystąpią do tego poniedziałkowego spotkania w odmiennych nastrojach. Wiele wskazuje na to, że Wyspy Owcze skończą te eliminacje z jednym zwycięstwem na koncie. Na dziewięć rozegranych kolejek odnieśli osiem porażek i zanosi się na dziewiątą, bowiem jak widać na wyjeździe podejmować będzie Szwecję która na ich terenie wygrała 4-0. Przed własną publicznością Wyspy nie były w stanie oddać żadnego strzału w światło bramki, stworzyły sobie zaledwie cztery sytuacje bramkowe.

Szwedom natomiast wystarczyło dwanaście podejść do przeciwnika by czterokrotnie umieścić piłkę w jego bramce. W Sztokholmie także liczę na ich przekonujące zwycięstwo, w końcu podejmować będą reprezentację, która w tych eliminacjach straciła najwięcej bramek. 4-27 – tak wygląda bilans bramkowy Wysp Owczych.

Jak więc widać, zespół ten bardzo słabo prezentuje się w defensywie. Ostatnio na wyjeździe przegrał z Norwegią 0-4. W ofensywie także nie ma kim straszyć, proszę sobie wyobrazić, w Oslo stworzył sobie zaledwie dwie sytuacje bramkowe. Wcześniej poza zwycięstwem z Maltą 1-0 Wyspy przegrywały mecz za meczem, większość spotkań po 0-4 i 1-4.

Trudno typuje się spotkania w których drużyny grają o przysłowiową pietruszkę, bo jak widać jedna ma już zapewniony awans do mistrzostw Europy 2020, zaś druga zajmuje przedostatnie miejsce i oczywiście nie ma żadnych szans.

Niemniej Szwedzi choćby mieli zagrać mocno rezerwowym składem to i tak są drużyną zdecydowanie lepszą, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W końcu w rankingu FIFA sklasyfikowani są na 18. miejscu, z kolei Wyspy Owcze na 110 pozycji. Dlatego powinni w poniedziałek wygrać wysoko, zwłaszcza że grają u siebie. Na dodatek przystąpią do tego meczu w lepszych nastrojach, bowiem ostatnio wygrali z Rumunią 2-0, a jak wiadomo Wyspy w Oslo przegrały z Norwegią gdzie zaprezentowały się jednym słowem tragicznie.

Typ: powyżej 3 gola (3 bramki=zwrot)

Rate this post
Poprzedni artykułFrancja – Mołdawia – 14 listopada (czwartek)
Następny artykułReal Madryt – Real Sociedad – 23 listopada (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.