We wtorek w Szkocji, o godzinie 21:00 czasu polskiego, na stadionie Hampden Park w Glasgow Szwecja podejmować będzie Ukrainę. Stawką będzie ćwierćfinał Euro 2020. Transmisja w TVP 1 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 29 czerwca (wtorek)

Szwecja vs Ukraina. Typ i Analiza

Czego możemy spodziewać się w rywalizacji tych reprezentacji, na pewno waleczności. Jednak większe szanse na awans do 1/4 finału daję Szwedom którzy w fazie grupowej zainkasowali siedem punktów.

Szwedzi sklasyfikowani są na osiemnastym miejscu w rankingu FIFA. Podczas trzech spotkań grupowych nie odnieśli żadnej porażki. Najpierw bezbramkowo zremisowali z Hiszpanią, a następnie wygrali ze Słowacją 1-0 i Polską 3-2.

To bardzo mocny przeciwnik który dobrze się broni. Dlatego piłkarze z Ukrainy będą mieli naprawdę bardzo twardy orzech do zgryzienia. Reprezentacja ta plasuje się na dwudziestym czwartym miejscu w rankingu FIFA. W moim odczuciu wtorek będzie dla niej ostatnim dniem na tym turnieju.

Podopieczni Andriy’a Shevchenko w grupie zaprezentowali się poniżej oczekiwań swoich kibiców i naprawdę szczęśliwie awansowali do fazy pucharowej z trzeciego miejsca. Jak więc widać, mieli sporo szczęścia.

W odróżnieniu od reprezentacji Szwecji mają mniej jakości w defensywie. W ostatniej trzeciej kolejce po bramce Baumgartnera przegrali z Austrią. Wcześniej wymęczyli zwycięstwo z Macedonią Północną 2-1 oraz ulegli Holendrom 2-3. Szwedzi są lepiej przygotowani do tego turnieju przez co moim zdaniem we wtorek będą mieli więcej do powiedzenia.

Typ: 1X

Poprzedni artykułHolandia – Czechy – Typy bukmacherskie 27 czerwca (niedziela)
Następny artykułHIFK – HJK – Typy bukmacherskie 30 czerwca (środa)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.