Rozgrywki Ligi Narodów Portugalczycy rozpoczęli od mocnego uderzenia ogrywając pewnie Chorwację aż 4-1. W drugiej kolejce ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Szwecji. Transmisja w Polsat Sport Premium 1.

Typy Dnia – 8 września (wtorek)

Szwecja vs Portugalia. Typ i Analiza

Spotkanie w Porto zakończone pewnym zwycięstwem Portugalii napawa optymizmem przed kolejny starciem ze Szwecją, w końcu podopieczni Fernando Santosa rozegrali bardzo dobre zawody na tle wicemistrzów Świata prawda? no właśnie, a to o czymś świadczy.

Pokazali się z bardzo dobrej strony, mimo że na boisku zabrakło Cristiano Ronaldo jak wiadomo z powodu użądlenia przez pszczołę. Niewykluczone że dziś gwiazda Juventusu będzie do dyspozycji selekcjonera Fernando Santosa. W tym meczu spodziewam się kolejnego zwycięstwa jego drużyny.

Nie może być inaczej, skoro jego piłkarze w rywalizacji z Chorwacją pokazali kawał dobrego futbolu. Oczywiście dowodem tego są pomeczowe statystyki. Dwadzieścia sześć podejść do przeciwnika na korzyść Portugalii, jedenaście celnych strzałów na bramkę także.

Wicemistrzowie Świata praktycznie nie mieli nic do powiedzenia. Mieli zaledwie pięć okazji i jak widać strzelili zaledwie jednego gola. W Porto zaskakująco słabo prezentowali się w defensywie, dlatego padł taki a nie inny wynik. Strzelcami bramek byli Cancelo, Jota, Joao Felix i Andre Silva. Dla gości strzelił Bruno Petković.

Portugalczycy jak widać mają solidny skład. Zwycięski mecz z Chorwacją pokazał, że są dobrze zgrani, włączając do gry Cristiano Ronaldo mogą być nie do zatrzymania. Można powiedzieć że Szwedzi zgodnie z planem przegrali z Francją 0-1, w końcu z aktualnym mistrzem Świata prawda? no właśnie. Mocni byli za czasów Zlatana Ibrahimovicia. Dziś brakuje im właśnie takiego piłkarza.

W rankingu FIFA zajmują siedemnaste miejsce. Natomiast Portugalczycy plasują się na miejscu siódmym. Pamiętajmy, że są aktualnym mistrzem Europy, a to wystarczający powód, dlaczego spodziewam się ich zwycięstwa, zwłaszcza po tym co zobaczyłem podczas spotkania z Chorwacją.

Typ: 2

Poprzedni artykułDania – Belgia – Typy bukmacherskie 5 września (sobota)
Następny artykułCrystal Palace – Southampton – Typy bukmacherskie 12 września (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.