Interesującym spotkaniem we wtorkowy wieczór będzie rywalizacja pomiędzy reprezentacją Szwecji a reprezentacją Hiszpanii które zajmują najwyższe lokaty w grupie F. Jednak w nieco gorszej sytuacji są Szwedzi którzy nie mogą być pewni drugiego miejsca, ponieważ trzecia Rumunia traci do nich zaledwie jedno oczko.

Typy Dnia – 15 października (wtorek)

Eliminacje Euro 2020: Szwecja vs Hiszpania. Typ i Analiza

Jak więc widać, dla gospodarzy będzie to niezwykle ważne spotkanie, w starciu z Hiszpanami oczywiście faworytem nie będą, niemniej przed własną publicznością są w stanie zrobić dobry wynik, przynajmniej na jeden punkt ich stać, ale z pewnością będą chcieli pokusić się o coś więcej, bo jak widać drugie miejsce Szwedów jest zagrożone.

Co najważniejsze, przystąpią do tego spotkania w dobrych humorach, ponieważ ostatnio na wyjeździe pewnie wygrali z Maltą 4-0. W trzech ostatnich meczach strzelili dziewięć bramek, wcześniej zremisowali z Norwegią 1-1 i pokonali Wyspy Owcze 4-0. Ostatni raz przegrali właśnie z Hiszpanią 0-3, ale na jej terenie.

Będzie to wiec wspaniała okazja by się zrewanżować, bo gdzie Szwecja ma sprawić niespodziankę jak nie przed własną publicznością? no właśnie. Hiszpania zajmuje pierwsze miejsce w grupie F i jak dotąd nie przegrała jeszcze meczu, a raz zremisowała, czyli ostatnio na wyjeździe z Norwegią 1-1 i odnotowała sześć zwycięstw.

Jest więc w komfortowej sytuacji, ponieważ ma już pięć punktów przewagi nad drugą Szwecją, tak więc w razie porażki zachowa fotel lidera. Według bukmacherów Hiszpanie są faworytem, jednak ostatni remis z Norwegią pokazał, że w meczach wyjazdowych nie prezentują się zbyt pewnie.

Oczywiście byli bardzo blisko zwycięstwa, bo gola stracili dopiero w doliczonym czasie gry, jednak ten mecz pokazał, że są drużyną z którą można powalczyć. Norwegowie dzielnie walczyli do końca, też stworzyli sobie parę klarownych sytuacji bramkowych, mieli dziewięć podejść i oddali trzy strzały w światło bramki. Poza zwycięstwem z Maltą 2-0 w pozostałych meczach wyjazdowych Hiszpanie także tracili bramki, trzeba o tym pamiętać. Ich zwycięstwa z Rumunią 2-1 i Wyspami Owczymi 4-1 skłaniają mnie właśnie do stawiania ilości bramek over 1,5, bo na wyjazdach nie są aż tak mocni jak się nam może wydawać.

Ostatni remis z Norwegią jest tego potwierdzeniem. Trzeba pamiętać, że Szwedzi przegrali do tej pory tylko jeden mecz, ten właśnie z Hiszpanią, u siebie powinni mieć więcej do powiedzenia, ponieważ lepiej się czują niż w meczach wyjazdowych. W każdym razie jest szansa że co najmniej dwa gole padną, bo jedna jak i druga drużyna mają duży potencjał.

Typ: powyżej 1,5 gola

Poprzedni artykułSzkocja – San Marino – 13 października (niedziela)
Następny artykułTottenham – Watford – 19 października (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.