W „grupie śmierci” Ligi Narodów w której występują Portugalia i Francja, najsłabiej radzą sobie reprezentacje Szwecji i Chorwacji. W sobotę obie drużyny zmierzą się w ramach piątej kolejki LN.

Typy Dnia – 14 listopada (sobota)

Szwecja vs Chorwacja. Typ i Analiza

Trudno w to uwierzyć, ale Szwedzi w tegorocznej Lidze Narodów nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa, ba, nie zdobyli nawet jednego punktu. Czy przełamią się w starciu z Chorwacją? będzie ciężko, gdyż jak widać mierzyć będą się z wicemistrzami Świata.

Miesiąc temu obie reprezentacje bezpośrednio walczyły w ramach trzeciej kolejki Ligi Narodów. Na Stadion Maksimir w Zagrzebiu niespodzianki nie było, Chorwaci zwyciężyli 2-1 przez co zainkasowali trzy punkty. I to było jedyne dotychczas ich zwycięstwo w tych rozgrywkach. Pozostałe trzy mecze przegrali.

Wracając do spotkania Chorwacja – Szwecja, było ono otwarte, jedni i drudzy stwarzali sobie sytuacje bramkowe przez co kibice przed telewizorami zobaczyli trzy gole. Jak będzie w sobotę? na Friends Arena w Solnej także spodziewam się bramek.

Obie reprezentacje w Lidze Narodów najsłabiej prezentują się w defensywie. Szwedzi przegrali trzy ostatnie mecze, z Chorwacją, Portugalią i ostatnio towarzysko z Danią 0-2. Myślę, że w sobotę grając na swoim boisku mogą Chorwatom napsuć krwi, myślę, że stać ich na strzelenie przynajmniej jednego gola.

W tym meczu widzę tylko over 1,5 gola po kursie 1.41 (Fortuna). Mimo słabych ostatnio wyników Szwedzi nadal są niebezpieczni, naprawdę potrafią strzela gole. Patrząc na wicemistrzów Świata, którzy lepiej czują się w ofensywie niż defensywie pachnie tu właśnie bramkami. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki Chorwatów, bramek było sporo, także w ostatnim meczu towarzyskim z Turcją z którą zremisowali 3-3.

Typ: powyżej 1,5 gola

Poprzedni artykułHolandia – Hiszpania – Typy bukmacherskie 11 listopada (środa)
Następny artykułFrancja – Szwecja – Typy bukmacherskie 17 listopada (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.