Eliminacje Euro 2020 reprezentacja Szkocji może zaliczyć do nieudanych. Po siedmiu rozegranych meczach zajmuje przedostatnie miejsce w grupie I. Najsłabsze jest San Marino które zajmuje ostatnie miejsce, z tą reprezentacją Szkocja grać będzie w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00.

Typy Dnia – 13 października (niedziela)

Eliminacje Euro 2020: Szkocja vs San Marino. Typ i Analiza

Przed własną publicznością z pewnością wielu ludzi, ekspertów spodziewa się zwycięstwa Szkocji i to przekonującego, wiadomo, bo przeciwnikiem jest San Marino, czyli przysłowiowy chłopiec do bicia który na każdym kroku dostaje srogie lanie.

Mimo to znalazłem inne rozwiązanie na to spotkanie, under 6,5 po kursie 1.45 w STS wydaje się być mądrym typem. Powód jest prosty, Szkocja w ostatnich meczach prezentowała się słabo, praktycznie nie strzelała bramek. Przegrała cztery ostatnie mecze i strzeliła zaledwie jednego gola w przegranym w starciu na swoim boisku z Rosją 1-2. Pozostałe mecze przegrywała do zera.

Zespół ten w ofensywie prezentuje się znacznie słabiej niż Belgia z którą przegrała dwukrotnie 0-3 i 0-4 czy Rosja z którą ostatnio przegrała na wyjeździe 0-4. W Moskwie Szkoci rozegrali kolejne w tych eliminacjach słabe zawody, zaledwie 38% czasu utrzymywali się przy piłce, a ich ilość okazji można policzyć na palcach jednej ręki.

Stworzyli sobie tylko cztery sytuacje bramkowe i oddali jeden strzał w światło bramki przeciwnika. Jak więc widać, Szkocja jest jedną z najsłabszych reprezentacji w tej grupie i szczerze mówiąc wątpię w to, by pokonała u siebie San Marino aż 7-0 czy więcej. Na dodatek to kelnerzy będą mieli więcej motywacji by przede wszystkim stracić jak najmniej bramek.

W ostatnim meczu San Marino jak wiadomo zostało rozbite przez Belgię gdzie na wyjeździe przegrało aż 0-9. Oczywiście wcześniejsze mecze także przegrywało, ale należy przypomnieć ich spotkanie w drugiej kolejce, przed własna publicznością San Marino przegrało ze Szkocją tylko 0-2. I choć dziś selekcjonerem Szkocji jest Steve Clarke to w dalszym ciągu ta reprezentacja bardzo słabo radzi sobie w ofensywie, a jeszcze gorzej w defensywie o czym świadczą ostatnie wysokie porażki.

Podsumowując, mimo to w niedzielę oczywiście zdecydowanym faworytem jest Szkocja, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że wygra, ale wątpię że różnicą siedmiu czy ośmiu bramek. Przez brak motywacji może to być mecz w którym kibice zbyt wielu bramek nie zobaczą, bo gospodarze praktycznie już nie mają o co walczyć.

Typ: poniżej 6,5 gola

Poprzedni artykułAustria – Izrael – 10 października (czwartek)
Następny artykułSzwecja – Hiszpania – 15 października (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.