Trwają mistrzostwa Europy 2020. Przed kibicami kolejne emocje związane tym turniejem. Już w najbliższy poniedziałek na stadionie Hampden Park w Glasgow Szkocja zmierzy się z Czechami. Transmisja w TVP 1. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 14 czerwca (poniedziałek)

Szkocja vs Czechy. Typ i Analiza

Bardzo trudno w tym spotkaniu wskazać faworyta. Jednak lepszej gry oczekuję od szkotów którzy pięć ostatnich spotkań zakończyli bez porażki. Poza tym z Czechami wygrali trzy razy z rzędu!

Ostatni raz obie reprezentacje mierzyły się w poprzednim roku, w ramach Ligi Narodów. Wówczas Szkocja na tym samym stadionie Hampden Park w Glasgow wygrała 1-0. Natomiast w Czechach odniosła zwycięstwo 2-1.

W rankingu FIFA sklasyfikowana jest na nieco niższym czterdziestym ósmym miejscu. Czesi plasuje się na pozycji numer czterdzieści dwa. Ale podopieczni Steve Clarke’a są obecnie lepiej poukładaną drużyną.

Ostatnio po golu Adamsa towarzysko wygrali z Luksemburgiem. Wcześniej napsuli sporo krwi holendrom remisując 2-2. W tym meczu pozostawili po sobie dobre wrażenie. Natomiast w eliminacjach MŚ ograli Wyspy Owcze 4-0, zremisowali z Izraelem 1-1 i Austrią 2-2.

W trzech ostatnich meczach Czesi odnieśli dwie porażki co jest niepokojące. Poza ostatnim towarzyskim zwycięstwem z Albanią 3-1, wcześniej w sparingu zostali rozbici przez Włochy 0-4 i w eliminacjach MŚ musieli uznać wyższość Walijczyków 0-1. Poza tym zremisowali z Belgią 1-1 i rozgromili Estonię 6-2.

Reprezentacja Czech najlepsze lata ma za sobą. Szkocja jest moim zdaniem reprezentacją mocniejszą co udowodniła w trzech ostatnich starciach z Czechami. Dlatego stawiam w jej kierunku.

Typ: 1X

Poprzedni artykułPolska – Islandia – Typy bukmacherskie 8 czerwca (wtorek)
Następny artykułTurcja – Walia – Typy bukmacherskie 16 czerwca (środa)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.