St. Patricks to przeciętna drużyna irlandzkiej ekstraklasy, z kolei Finn Harps to przysłowiowy chłopiec do bicia, zespół który ma najgorszą defensywę w tej lidze. Obie drużyny spotkają się w najbliższy piątek i wydaje się, że w ten dzień z trzech punktów cieszyć będą się gospodarze. Dlaczego warto na nich stawiać? odpowiedź poniżej.

Typy Dnia – 14 czerwca (piątek)

St. Patricks vs Finn Harps. Goście z najgorszą defensywą w lidze!

Po 21. rozegranych meczach sklasyfikowani są na piątej pozycji z dorobkiem 28 punktów na koncie. Mimo to nadal mogą myśleć o europejskich pucharach, a dokładnie o kwalifikacjach Ligi Europy, bowiem do trzeciego Bohemians tracą w tej chwili sześć oczek. Co prawda ten zespół ma jeszcze jedno zaległe spotkanie do rozegrania co nie zmienia faktu, że St. Patricks ma szanse zakończyć sezon w TOP 3.

W końcu do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze sporo czasu, przed tą drużyną jeszcze sporo spotkań do rozegrania prawda? no właśnie. Oczywiście by myśleć o Lidze Europy w nadchodzący piątek musi zainkasować trzy cenne punkty, innego wyniku kibice gospodarzom nie wybaczą, bowiem jak widać mierzyć będą się z najsłabszą drużyną ligi.

Finn Harps, bo o tej drużynie mowa, to tak zwany dostarczyciel punktów, beniaminek który w poprzednim sezonie na zapleczu irlandzkiej ekstraklasy zajął drugie miejsce i dzięki dobrym wynikom w barażach awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej. Przypomnijmy, w finale Finn Harps dwukrotnie mierzyło się z Limerick i dwukrotnie było lepsze wygrywając przed własna publicznością 1-0 i na wyjeździe 2-0.

Natomiast na dzień dzisiejszy jak widać ta drużyna kompletnie nie radzi sobie w ekstraklasie o czym zresztą świadczy tabela którą zamyka, mając na koncie zaledwie dziesięć punktów. Tylko dwa zwycięstwa na koncie, cztery remisy i aż piętnaście porażek, jej bilans bramkowy wygląda następująco, 18-47.

Takiej więc szansy St. Patricks nie może w piątek zaprzepaścić i musi obowiązkowo wygrać jeżeli myśli o europejskich pucharach, w końcu jak widać ich przeciwnikiem będzie drużyną która bardzo słabo prezentuje się w linii obrony. W dwóch ostatnich meczach Finn Harps straciło aż osiem bramek. Na wyjeździe przegrało z Bohemians 3-5, a w ostatniej kolejce na swoim terenie uległo drużynie Dundalk 0-3. Jak więc widać, goście są bez formy i tym samym przystąpią do tego spotkania w bardzo złych nastrojach.

Jak w tym czasie spisywało się St. Patricks? Po wyjazdowej porażce z liderem Dundalk 0-1, dwa następne mecze zremisowało, z Cork City u siebie 1-1 i ostatnio na terenie Sligo Rovers także zremisowało 1-1. Kiedy więc gospodarze mają się przełamać jak nie w najbliższy piątek? no właśnie. Po kursie 1.45 w STS moim zdaniem warto stawiać na ich zwycięstwo.

Typ: 1

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet dla nowych graczy od bukmachera Forbet. Bonus do 2000 PLN
Następny artykułStabaek – Tromso – 17 czerwca (poniedziałek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.