W czwartkowe popołudnie Spezia i Verona zmierzą się w ramach dwudziestej kolejki włoskiej Serie A. Czego można spodziewać się w tym spotkaniu? Co warto stawiać? Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 6 stycznia (czwartek)

Spezia vs Verona. Typ i Analiza

Jak przedstawia się ligowa tabela? po dziewiętnastu rozegranych kolejkach Verona z dorobkiem dwudziestu czterech punktów plasuje się na dwunastym miejscu. Oto jej bilans spotkań 6-6-7.

Natomiast Spezia znajduje się tuż nad strefą spadkową. Dotychczas zgromadziła szesnaście punktów przez co sklasyfikowana jest na miejscu siedemnastym. Bilans spotkań tej drużyny przestawia się następująco 4-4-11.

W rywalizacji tych drużyn spodziewam się zwycięstwa Verony która po trzech porażkach z rzędu, w ostatniej kolejce zapunktowała w meczu z Fiorentiną remisując 1-1. W tym spotkaniu pokazała się z niezłej strony co napawa optymizmem.

Spezia słabiej wygląda kadrowo. Większość spotkań w tym sezonie przegrała. Jej ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Napoli 1-0 o niczym nie świadczy, bo rywal przegrał na własne życzenie marnując sporo okazji strzeleckich.

Jeżeli chodzi o braki kadrowe. W drużynie gospodarzy nieobecni piłkarze to Leo Sena, Sala i Salcedo. Natomiast u gości poza grą są Barak, Frabotta i Dawidowicz. Przypomnijmy, że na swoim terenie Verona ograła Spezię 4-0!

Typ: 2 (kurs 2.30 na LVBET)

Poprzedni artykułManchester Utd – Wolves – Typy bukmacherskie 3 stycznia (poniedziałek)
Następny artykułFrankfurt – Dortmund – Typy bukmacherskie 8 stycznia (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.