Czas na kolejne spotkania Ligi Narodów. Mecze piątej kolejki rozegrane zostaną w najbliższą sobotę. Między innymi reprezentacja Słowenii przed własną publicznością podejmować będzie Norwegię. Transmisja w Polsat Sport News. Zapraszam do analizy.

Słowenia – Norwegia – Typy bukmacherskie 24 września (sobota)

Słowenia vs Norwegia. Typ i Analiza

Goście przystąpią do tego spotkania w roli faworyta co nie powinno dziwić. Norwegowie są najlepsi w grupie czwartej. W czterech meczach Ligi Narodów zdobyli dziesięć punktów przez co zajmują pierwsze miejsce. Mają trzy zwycięstwa na koncie i jeden remis.

Co ciekawe, jedyny remis uzyskali właśnie w meczu ze Słowenią gdzie w Oslo kibice nie zobaczyli żadnego gola. Ale lepsze wrażanie pozostawiła Norwegia która stworzyła sobie osiemnaście sytuacji bramkowych. Była bliższą zdobycia bramki. Słowenia miała osiem podejść do przeciwnika.

W pozostałych meczach Norwegia pokonała Serbię 1-0, oraz dwukrotnie Szwecję, na wyjeździe 2-1 i na swoim boisku 3-2. Zwycięstwa z tą reprezentacją też o czymś świadczą. Goście są naprawdę w dobrej formie. Dobrze się prezentują, niewykluczone więc, że sobotni mecz ze Słowenią zakończą zwycięstwem.

Reprezentacja Słowenii po czterech grach ma tylko dwa punkty na koncie co oznacza, że nadal jest bez wygranej. Jej najsłabszym punktem jest defensywa. W ostatnim domowym meczu z Serbią podzieliła się punktami 2-2.

Słowenia sklasyfikowana jest na 65. miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Norwegia zajmuje miejsce nr. 36. To kolejny dowód na to, że na dzień dzisiejszy lepszą reprezentacją jest Norwegia która ma większy potencjał ofensywny i lepiej się broni.

Typ: 2 (kurs 2.00 na Superbet)

Poprzedni artykułMarsylia – Eintracht Frankfurt – Typy bukmacherskie 13 września (wtorek)
Następny artykułSan Marino – Estonia – Typy bukmacherskie 26 września (poniedziałek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.