Po zwycięstwie nad Polską reprezentacja Słowenii włącza się do walki o awans do mistrzostw Europy. Zwycięstwo nad Biało-Czerwonymi musiało piłkarzom dodać więcej pewności siebie. W grupie G Słowenia jest trzecia, ma już osiem punktów, do drugiej Austrii traci tylko jeden punkt, zdobędzie kolejne trzy w starciu z Izraelem? zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 9 września (poniedziałek)

Eliminacje Euro 2020: Słowenia vs Izrael. Typ i Analiza

Sytuacja w Polskiej grupie robi się coraz ciekawsza, aż cztery reprezentacje, w tym czwarty Izrael który dotychczas zgromadził osiem punktów jak widać realnie mogą myśleć o awansie do mistrzostw Europy. W następnym meczu Słowenia podejmować będzie właśnie czwarty Izrael, będzie to niezwykle ważny mecz dla obu drużyn, ponieważ obie mają po osiem punktów na koncie.

Jednak w najbliższy poniedziałek większe szanse na zwycięstwo daję reprezentacji Słowenii która w meczu z Polską pozostawiła po sobie dobre wrażenie i na nasze nieszczęście wygrała 2-0, trzeba powiedzieć całkiem zasłużenie. Dobrze w bramce spisywał się Jan Oblak, chociaż trzeba powiedzieć, za wiele pracy to nie miał.

Słowenia rozegrała dobre zawody, grała mądrze, dobrze prezentowała się w defensywie, umiejętnie przeszkadzała Polakom w konstruowaniu akcji ofensywnych przez co Naszych wybili z rytmu gry. Podopieczni Jerzego Brzęczka nie mieli pomysłu na grę przez właśnie dobry mecz Słowenii która stworzyła sobie dziewięć sytuacji bramkowych i oddała pięć strzałów w światło bramki co jej wystarczyło do zwycięstwa 2-0.

Wygrać z liderem grupy to zawsze wielka sprawa, jak napisałem na początku przez to drużyna nabiera więcej pewności siebie. W dwóch ostatnich meczach Słowenia strzeliła już siedem bramek, bowiem wcześniej na wyjeździe pewnie wygrała z Łotwą aż 5-0. Jak więc widać, to nie był przypadek.

W tym meczu także pokazała kawał dobrego futbolu, miała ten mecz pod kontrolą, częściej była w posiadaniu piłki, oddała więcej strzałów na bramkę przeciwnika, dokładnie dwadzieścia i przede wszystkim była skuteczna. W poniedziałek moim zdaniem Słowenia ma szanse u siebie wygrać, ponieważ Izrael w ostatnim czasie zawodzi. Lepiej prezentował się na początku eliminacji niż obecnie.

Jak wiadomo w pierwszej kolejce zremisował przed własną publicznością ze Słowenią 1-1, jednak nie był w tym meczu drużyną dominującą. O zwycięstwach z Austrią i Łotwą kibice już zapomnieli, bo w dwóch pozostałych meczach Izrael zdobył tylko punkt, z Polską przegrał aż 0-4, a z Macedonią tylko zremisował 1-1, co najgorsze nie pomogła własna publiczność, swój teren. To Słowenia ostatnio gra lepiej dlatego w poniedziałek spodziewam się jej zwycięstwa.

Typ: 1 (DNB)

Poprzedni artykułFrancja – Albania – 7 września (sobota)
Następny artykułManchester United – Leicester – 14 września (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.