W ostatnim meczu przeciwko FC Mińsk piłkarze Żodzino rozegrali dobre zawody i wygrali 5-2. Jak poradzą sobie w kolejnym meczu z drużyną Sławija Mozyrz? co warto stawiać? zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 9 maja (sobota)

Sławija Mozyrz vs Żodzino. Typ i Analiza

Goście zajmują drugie miejsce w tabeli i mają czternaście punktów na koncie. Do liderującego FK Słuck tracą zaledwie dwa oczka. Idzie im nieźle, dotychczas odnieśli tylko jedną porażkę, w innych spotkaniach dwukrotnie remisowali i wygrali cztery mecze.

W ostatnich tygodniach piłkarze Żodzino prezentowali się lepiej niż ich sobotni rywal. Dodajmy, że są niepokonani od czterech ostatnich spotkań, a to o czymś świadczy prawda? no właśnie.

Co warto stawiać w tym spotkaniu? oczywiście polecam typ w kierunku klubu Żodzino, można się skusić na x2 po kursie 1.42 w STS. Na początku maja ta drużyna pewnie pokonała FC Mińsk 5-2. Była zabójczo skuteczna, a jednym z najlepszych piłkarzy na boisku był Valeri Gorbachik który strzelił trzy gole już w pierwszej odsłonie spotkania.

Jak gracze Żodzino prezentowali się wcześniej? zremisowali z Ruchem Brześć 0-0, także bezbramkowo zremisowali z BATE oraz pokonali Eniergietyk-BDU 2-0. Jak więc widać, w czterech ostatnich meczach nie zaznali smaku porażki.

Natomiast zawodnicy Sławija Mozyrz w czterech ostatnich meczach odnieśli aż trzy porażki. Poza ostatnią wygraną nad FK Witebsk 3-2 wcześniej w pucharze Białorusi przegrali z BATE 0-2, a w lidze ulegli FC Mińsk 1-3 i z drużyną Isłacz Mińsk także przegrali 1-2. Sławija Mozyrz plasuje się na siódmym miejscu w tabeli.

W przeciwieństwie do Żodzino które straciło do tej pory cztery gole słabiej spisuje się w defensywie o czym świadczy liczba 12 straconych bramek. Podsumowując, w lepszej formie są goście, tracą mniej bramek co powoduje, że stawiam bezpiecznie na ich zwycięstwo z remisem. W poprzednim sezonie wygrali na terenie Sławija Mozyrz 2-1.

Typ: X2

Poprzedni artykułRuch Brześć – FK Haradzieja – 2 maja (sobota)
Następny artykułDynamo Brest – Dynamo Mińsk – 10 maja (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.