Powraca koszmar Wisły Kraków. Biała gwiazda w poważnych tarapatach, jest źle, a może być jeszcze gorzej. W PKO Ekstraklasie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a do tego w niedzielę ciężki mecz ze Śląskiem Wrocław.

Typy Dnia – 24 listopada (niedziela)

PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław vs Wisła Kraków. Typ i Analiza

Trzeba głośno i wyraźnie powiedzieć, że Wiślacy przeżywają poważny kryzys formy! Świadczy o tym ostatnie miejsce w tabeli i ich dotychczasowe mecze w których prezentowali się beznadziejnie. W tym sezonie przegrali już dziesięć spotkań, dwa razy zremisowali, a tylko w trzech meczach zainkasowali trzy punkty.

Chyba gorszego bilansu spotkań nie można sobie wyobrazić, ale niestety może się jeszcze pogorszyć. Taki scenariusz jest tym bardziej możliwy, bowiem w niedzielę we Wrocławiu podejmować będą Śląsk który w ostatnich meczach prezentował się zdecydowanie lepiej.

Niestety czego można było się spodziewać, w tej rywalizacji bukmacherzy skazują Wisłę Kraków na kolejną w tym sezonie porażkę. I trudno się z nimi nie zgodzić. Po pierwsze, Śląsk jak widać grać będzie przed własną publicznością. Po drugie jest w lepszej formie, wygrał trzy ostatnie mecze.

Po trzecie, w najnowszym bezpośrednim starciu, a dokładnie w pierwszej kolejce wygrał w Krakowie z Wisłą 1-0. Jak więc widać, praktycznie wszystko przemawia za Śląskiem, nic więc dziwnego, że spadają kursy na jego zwycięstwo i moim zdaniem warto stawiać. Na wygraną gospodarzy Fortuna wystawiła kurs 1.62.

W ligowej tabeli zajmują piąte miejsce i w dalszym ciągu mogą myśleć o mistrzostwie Polski, bowiem mając na koncie dwadzieścia siedem punktów do lidera Legii Warszawa tracą zaledwie dwa oczka. Trzy ostatnie mecze Wrocławianie wygrali, przypomnijmy, z Arką Gdynia 2-1, Wisłą Płock 3-1 i ostatnio z ŁKS-em Łódź 1-0.

Natomiast Wiślacy przegrali aż siedem ostatnich spotkań w Ekstraklasie, a jakby tego było mało, odpadli także z pucharu Polski przegrywając z Błękitnymi Stargard 1-2. Jak więc widać, krótko mówiąc są w tragicznej formie. Tragicznie też zaprezentowali się podczas spotkania z Legią Warszawa gdzie na wyjeździe przegrali aż 0-7! Wisła Kraków bardzo słabo prezentuje się w defensywie, ostatnio przegrała kolejny mecz z Arką Gdynia 0-1. Śląsk powinien to wykorzystać i zainkasować trzy punkty.

Typ: 1

Poprzedni artykułReal Madryt – Real Sociedad – 23 listopada (sobota)
Następny artykułAtalanta – Dinamo Zagrzeb – 26 listopada (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.