W 35. kolejce angielskiej Championship dojdzie do rywalizacji drużyn, które w ostatnim czasie są w dość dobrej formie, na Hillsborough miejscowy Sheffield Wednesday podejmować będzie Sheffield United. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają zespół gości co nie powinno nikogo dziwić, bowiem w tej chwili są trzecią siłą Championship i dzielnie walczą o awans do Premier League.

Typy Dnia – 4 marca (poniedziałek)

Sheffield United w sezonie 2019/2020 w Premier League?

Myślę że można pokusić się tu o zagranie w stronę właśnie Sheffield United który nie przegrał od sześciu ostatnich spotkań, nie stracił także bramki w trzech ostatnich meczach. Przez ostatnie bardzo dobre wyniki w tabeli plasuje się w czołówce na trzecim miejscu z dorobkiem 64 punktów ze stratą zaledwie trzech punktów do wicelidera Leeds United, natomiast do Kanarków tracą tylko pięć oczek, czyli do lidera Norwich.

Przypomnijmy, dwie najlepsze drużyny bezpośrednio awansują do najwyższej klasy rozgrywkowej Premier League, z kolei cztery pozostałe, czyli miejsca 3-6 walczą o ten upragniony awans w Play Offach po czym ostatecznie jeden z tej czwórki najlepszy zespół dostaje przepustkę do gry właśnie w Premier League.

Jak więc widać, awansować jest bardzo ciężko, a Sheffield United z pewnością zrobi wszystko by wskoczyć na te drugie miejsce które jest nagradzane bezpośrednim awansem do PL. Nie może więc sobie pozwolić na porażkę w najbliższym meczu, sądząc po ich formie, można się spodziewać z ich strony co najmniej jednego punktu.

Myślę, że śmiało można stawiać na zwycięstwo gości z opcją remisu. Po wyjazdowym remisie z Aston Villą 3-3 wygrali trzy następne mecze bez straty gola. Przed własną publicznością z Middlesbrough 1-0, następnie również u siebie pewnie pokonali Reading 4-0 i w ostatniej kolejce odnotowali wyjazdowe zwycięstwo nad West Brom 1-0. Jak więc widać, w ostatnich tygodniach goście pokazali się z bardzo dobrej strony co bardzo dobrze im wróży przed następnymi spotkaniami.

Natomiast Sheffield Wednesday to zespół który sklasyfikowany jest na czternastym miejscu i jak dotąd udało mu się zgromadzić 47 punktów. Także jest w bardzo wysokiej formie, bowiem ostatnią ligową porażkę zaliczył 12 stycznia na wyjeździe przeciwko Hull 0-3. Mimo wszystko uważam, że tym razem gospodarzy czeka o wiele trudniejszy test, w końcu mierzyć będą się z drużyną która ostatnio także jest w bardzo dobrej formie, która w dziesięciu ostatnich spotkaniach wywalczyła najwięcej z wszystkich drużyn 23 punkty.

Wygrała siedem spotkań, dwukrotnie remisowała i przegrała tylko jeden mecz. Jak więc widać, goście są w dobrej formie i dali wszystkim do zrozumienia, że poważnie myślą o awansie do Premier League. Łącznie Sheffield United nie przegrał z Wednesday od trzech ostatnich spotkań, także i tym razem powinien zdobyć co najmniej jeden punkt.

Typ: X2

Poprzedni artykułEverton – Liverpool – 3 marca (niedziela)
Następny artykułValencia – Krasnodar – 7 marca (czwartek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.