Pierwszym sobotnim spotkaniem Premier League będzie Sheffield Utd – Manchester City. Szable w tym sezonie prezentują się słabo o czym świadczy miejsce w strefie spadkowej. Podopieczni Pepa Guardioli powinni więc odnieść zwycięstwo.

Typy Dnia – 31 października (sobota)

Sheffield Utd vs Manchester City. Typ i Analiza

Nie da się ukryć, że w dotychczasowych meczach niezbyt dobrze prezentowali się też The Citizens, oczywiście mam na myśli mecze Premier League. Po pięciu grach sklasyfikowani są dopiero na trzynastym miejscu w tabeli.

Jak więc widać, nie są tak mocni jak w poprzednich sezonach, ale na tyle mocni, by poradzić sobie z drużyną Sheffield Utd która w tym sezonie prezentuje się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Przypomnijmy, Szable nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa o czym świadczy ten bilans spotkań 0-1-5.

To nie przypadek, w porównaniu z poprzednim sezonem w tym brakuje im zgrania, jakości, pewności siebie, po prostu są cieniem samego siebie. Ostatnio na Anfield przegrały z Liverpoolem 1-2. Wcześniejsze m.in. remis z Fulham, czy porażki Aston Villą i Leeds są dowodem na to, że Sheffield Utd jest w tym sezonie bardzo słabe.

Podopieczni Pepa Guardioli najlepsza lata mają już sobą kiedy dominowali w Premier League. Nadal jednak są niebezpieczni co udowodnili ostatnio w Lidze Mistrzów gdzie na Stade Velodrome pewnie 3-0 wygrali z Marsylią.

Odnieśli zasłużone zwycięstwo, ponieważ rozegrali dobre zawody w ofensywie i defensywie. Przeciwnik stworzył sobie zaledwie dwie sytuacje bramkowe. Było to ich drugie zwycięstwo w Champions League, gdyż w pierwszej kolejce pokonali FC Porto 3-1. Myślę, że w sobotę równie dobrze zaprezentują się na tle słabo w tym sezonie spisującego się Sheffield Utd.

Typ: 2

Poprzedni artykułDortmund – Zenit – Typy bukmacherskie 28 października (środa)
Następny artykułReal Madryt – Inter – Typy bukmacherskie 3 listopada (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.