Jedno z dzisiejszych spotkań Premier League rozegrane zostanie na Bramall Lane gdzie piłkarze Sheffield Utd podejmować będą Aston Villę. W rywalizacji tych drużyn większe szanse na zwycięstwo daję gościom.

Typy Dnia – 3 marca (środa)

Premier League: Sheffield Utd vs Aston Villa. Typ i Analiza

Tabela Premier League pokazuje, że mocniejszą drużyną jest Aston Villa która po dwudziestu czterech rozgranych kolejkach sklasyfikowana jest na dziewiątym miejscu w tabeli. Dotychczas wygrała dwanaście spotkań, trzy razy zremisowała i odniosła dziewięć porażek.

Natomiast Szable po 26 grach mają zaledwie jedenaście punktów na koncie przez co plasują się na ostatnim meczu w tabeli. Pochwalić się mogą jedynie trzema zwycięstwami, poza tym dwukrotnie remisowały i przegrały aż dwadzieścia jeden spotkań.

W poprzednim sezonie piłkarze Sheffield Utd byli drużyną zdecydowanie mocniejszą. Dziś są cieniem samego siebie. Brakuje im przede wszystkim jakości. Po porażce z Fulham ostatnio ulegli Liverpoolowi.

Poprawy w ich grze nie widać, dlatego lepszej gry oczekuję od gości. Zwłaszcza że Szable mają poważne problemy kadrowe, gdyż kontuzjowani są Basham, Berge, Bogle, Egan, O’Connell, Robinson i Rodwell.

Po drugiej stronie nie zobaczymy Casha, Hause’a i Wesley’a co nie zmienia faktu, że słusznie są faworytem. Lwy w ostatnich tygodniach prezentowały się lepiej. W ostatniej kolejce po golu El-Ghaziego wygrały z bardzo wymagającym Leeds United. Swoją wartość udowodniły także m.in. w zwycięskim meczu z Arsenalem, a to o czymś świadczy prawda? no właśnie.

Typ: X2

Poprzedni artykułAS Roma – AC Milan – Typy bukmacherskie 28 lutego (niedziela)
Następny artykułOsasuna – Barcelona – Typy bukmacherskie 6 marca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.