Trzecia aktualnie siła La Liga Sevilla w ramach piętnastej kolejki przed własną publicznością podejmować będzie Leganes które zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Transmisja w Eleven Sports 3.

Typy Dnia – 1 grudnia (niedziela)

La Liga: Sevilla vs Leganes. Typ i Analiza

Z pozoru Leganes może wydawać się przysłowiowym chłopcem do bicia, wiadomo, zamyka tabelę La Liga prawda? no właśnie. Jednak w rzeczywistości jest to drużyna która potrafi napsuć sporo krwi nawet najlepszym. Dowód? ostatnia rywalizacja z mistrzem Hiszpanii gdzie przed własną publicznością Leganes przegrało 1-2.

Jednak potrafiło się Barcelonie przeciwstawić, a do przerwy nawet prowadziło 1-0. Jak więc widać, nie jest aż takie słabe. Przez 90. minut stworzyło sobie dziewięć sytuacji bramkowych i oddało cztery strzały w światło bramki. Jest to zespół nieobliczalny który lubi sprawiać niespodzianki.

Jak widać w kolejnym meczu na wyjeździe mierzyć będzie się z Sevillą która zdaniem bukmacherów jest wyraźnym faworytem. Nie można jednak zapomnieć bezpośrednich spotkań tych drużyn w poprzednim sezonie. Warto przypomnieć, przed własną publicznością podobnie jak tym razem bukmacherzy stawiali Sevillę w roli zdecydowanego faworyta, ta jednak przegrała aż 0-3.

Natomiast na terenie Leganes obie drużyny podzieliły się punktami, było 1-1. Jak więc widać, Leganes jest dla Sevilli bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Mimo że klub z Andaluzji w sumie wygrał cztery ostatnie mecze, to polecam stawiać over 2 po kursie 1.60 w LVBET.

Sevilla zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ale warto dodać, że w tym sezonie straciła już czternaście bramek. Tydzień temu na wyjeździe skromnie pokonała Valladolid 1-0, ale przeciwnik miał więcej okazji na strzelenie gola. Wcześniej natomiast na terenie Betisu wygrała 2-1 gdzie mogła stracić więcej niż jednego gola.

Jest to niepokojące przed starciem z Leganes które potrzebuje punktów jak ryba wody, ponieważ jak wiadomo zajmuje ostatnie miejsce w La Liga. Na dodatek jak już wspomniałem jest to zespół który całkiem nieźle prezentuje się na tle najmocniejszych drużyn, jednym słowem Leganes jest nieobliczalne, więc tym razem może zaskoczyć.

Typ: powyżej 2 gola (2 bramki=zwrot)

Rate this post
Poprzedni artykułLiverpool – Brighton – 30 listopada (sobota)
Następny artykułMoenchengladbach – Bayern – 7 grudnia (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.