W poniedziałek czekają nas wielkie emocje związane z meczami mistrzostw Świata Katar 2022. Holandia należy do reprezentacji, która będzie najtrudniejszą przeszkodą do pokonania. Czy Senegalczycy zdołają się przeciwstawić? Zapraszam do analizy.

Senegal – Holandia – Typy bukmacherskie 21 listopada (poniedziałek)

Senegal vs Holandia. Typ i Analiza

Największa gwiazda Senegalu Sadio Mane nie pomoże swoim kolegom w Katarze. Jak więc widać, jest to poważne osłabienie reprezentacji Senegalu która sklasyfikowana jest na osiemnastym miejscu w rankingu FIFA.

Bez tak ważnego piłkarza Senegalczycy będą mieli mniejszy potencjał ofensywny. Przypomnijmy, eliminacje MŚ zakończyli na pierwszym miejscu w grupie przed Togo, Namibią i Kongo. Odnieśli pięć zwycięstw i jeden remis.

W ostatecznej fazie, czyli w dwumeczu trzeciej rundy podejmowali Egipt. Ostateczni awans zapewnili sobie po zwycięskich rzutach karnych. Obawiam się, że podczas tegorocznego Mundialu piłkarze z Senegalu mogą mieć mniej szczęścia. Zwłaszcza podczas pierwszego meczu z Holandią.

Pomarańczowi zajmują ósme miejsce w rankingu FIFA. W Lidze Narodów gdzie mierzyli się z Belgią, Polską i Walią odnieśli pięć zwycięstw i jeden remis. Jak więc widać, rozgrywki zakończyli bez porażki. Natomiast w kwalifikacjach MŚ przegrali zaledwie jedno spotkanie, dwukrotnie remisowali i odnieśli siedem zwycięstw.

Holendrzy są w bardzo dobrej formie co potwierdzili w ostatnim meczu Ligi Narodów ogrywając przed własną publicznością Belgię 1-0. Ich najmocniejszym punktem jest ofensywa. Bez Sadio Mane reprezentacja Senegalu będzie miała duży problem ze zdobywaniem bramek. Niespodzianką będzie, jeżeli Pomarańczowi rozpoczną mistrzostwa od remisu czy porażki. Ale myślę, że do takiego scenariusza nie dojdzie, gdyż są w gazie.

Typ: 2 (kurs 1.60 na STS)

Poprzedni artykułVerona – Juventus – Typy bukmacherskie 10 listopada (czwartek)
Następny artykułFrancja – Dania – Typy bukmacherskie 26 listopada (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.