Po pierwszej kolejce eliminacji Euro 2020 reprezentacja San Marino zajmuje ostatnie miejsce w tabeli tylko dlatego, że w pierwszym meczu doznała większej porażki niż Szkocja która plasuje się na przedostatniej piątej lokacie, która z kolei przegrała z Kazachstanem aż 0-3 co było dość zaskakujące. Jak będzie w niedzielę? zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 24 marca (niedziela)

El.Euro 2020: San Marino vs Szkocja. Goście murowanym faworytem!

To że amatorska reprezentacja San Marino przegrała na wyjeździe z Cyprem 0-5, tego można było się spodziewać, ale bardziej rozczarowali Szkoci którzy na wyjeździe doznali dotkliwej porażki z Kazachstanem, a przecież w końcu okiem bukmacherów byli w tym meczu faworytem prawda? no właśnie.

To że czekał ich dość ciężki mecz, ja osobiście po cichu tego się spodziewałem, ale to że przegrają w takich rozmiarach aż 0-3 szczerze mówiąc nie, to mnie zaskoczyło. Bo nie od dziś wiadomo, że Kazachstan to trudny teren gdzie gra się niezwykle ciężko o czym chociażby w 2016 roku przekonała się reprezentacja Polski gdzie zremisowała 2-2 w ramach kwalifikacji do mistrzostw Świata które jak wiadomo w 2018 roku rozgrywane były w Rosji.

No i właśnie ten mecz był wyraźnym dowodem na to, że Kazachstan to nie taki kopciuszek jak wygląda na papierku, zwłaszcza kiedy swoje mecze rozgrywa na swojej ziemi gdzie czuje się najlepiej. Mimo wszystko Szkoci bardzo rozczarowali swoją postawą, zwłaszcza po ich dwóch ostatnich meczach w Lidze Narodów gdzie na swoim obiekcie pokonali Izrael 3-2 i wcześniej na wyjeździe Albanię aż 4-0 nic nie wskazywało na to, że w pierwszej kolejce eliminacji Euro 2020 z Kazachstanem zaprezentują się tak fatalnie.

Mimo że częściej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie dziewięć sytuacji na strzelenie gola, w tym oddali zaledwie dwa strzały w światło bramki. Czy mimo to można liczyć na ich dobry występ przeciwko San Marino? oczywiście że tak.

W końcu jak widać tym razem mierzyć będą się z Kelnerami prawda? no właśnie, bo zazwyczaj tak się mówi o reprezentacji San Marino która składa się z piłkarzy którym krótko mówiąc brakuje wyszkolenia, jakości i stąd takie a nie inne wyniki tej reprezentacji. Dlatego jeszcze większą sensacją będzie, jeżeli w niedzielę Szkocja tego meczu nie wygra, ale moim zdaniem tym razem nie zawiodą. Myślę że można spróbować tu zagrać na bramki, nawet na over 3,5 po kursie 1.60 w Totolotek.

Jak widać kurs dość zadowalający, a jest wielka szansa że co najmniej cztery bramki Szkoci wpakują. Gospodarze fatalnie prezentują się w defensywie co pokazał mecz z Cyprem, wcześniej nie przegrywali w takich rozmiarach, ale na pewno goście będą w niedzielę tak zdeterminowani by wygrać, ale przekonująco, a z kim jak nie z San Marino? no właśnie.

Typ: powyżej 3,5 gola

Poprzedni artykułGibraltar – Irlandia – 23 marca (sobota)
Następny artykułWłochy – Liechtenstein – 26 marca (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.