San Marino najsłabszą reprezentacją Świata! Nic więc dziwnego, że w poniedziałkowym spotkaniu z Estonią przez bukmacherów skazana jest na porażkę. Obie reprezentacje zmierzą się w ramach Ligi Narodów. Zapraszam do analizy.

San Marino – Estonia – Typy bukmacherskie 26 września (poniedziałek)

San Marino vs Estonia. Typ i Analiza

Po trzech rozegranych meczach Ligi Narodów San Marino pozostaje nie tylko bez punktów, ale także bez zdobyczy bramkowej o czym najlepiej świadczy ten bilans 0-5. Jak więc widać, najsłabszym punktem tej reprezentacji jest ofensywa.

Reprezentacja San Marino sklasyfikowana jest na ostatnim 211. miejscu w rankingu FIFA! Natomiast Estonia plasuje się na pozycji nr. 110. Goście są więc po prostu mocniejszą drużyną bez dwóch zdań. W trzech dotychczasowych meczach Ligi Narodów Estończycy zdobyli dziewięć punktów.

Przed własną publicznością pokonali San Marino 2-0. Poza tym na wyjeździe wygrali z Maltą 2-1 i takim samym rezultatem wygrali z tą reprezentacją na swoim terenie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w poniedziałek trzy punkty trafią na konto gości.

Gospodarze od lat w piłkę nożną grają dla rozrywki. Oni bardziej walczą o to, by nie przegrać wysoko, by przeciwnikowi napsuć jak najwięcej krwi, niż o to, by zapunktować. To już graniczy z cudem.

Estonia jest poważniejszą reprezentacją. Co prawda do najlepszych jej bardzo daleko co nie zmienia faktu, że w przeciwieństwie do San Marino jest drużyną zdecydowanie mocniejszą kadrowo. Dlatego niespodzianki nie przewiduję. Warto stawiać na zwycięstwo reprezentacji Estonii.

Typ: 2 (kurs 1.32 na STS)

Poprzedni artykułSłowenia – Norwegia – Typy bukmacherskie 24 września (sobota)
Następny artykułClub Brugge – Atl. Madryt – Typy bukmacherskie 4 października (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.