Przed nami kolejne mecze siódmej kolejki ekstraklasy białoruskiej. W sobotę odbędą się trzy spotkania, w tym zawodnicy Ruchu Brześć na swoim boisku podejmować będą drużynę FK Haradzieja.

Typy Dnia – 2 maja (sobota)

Ruch Brześć vs FK Haradzieja. Typ i Analiza

Moim zdaniem wynik pozostaje tu sprawą otwartą, ale jeżeli miałbym coś w tym meczu stawiać, to skusiłbym się na jakieś brameczki, dokładnie na under 2,5 po kursie 1.40 w STS. Powód jest prosty, obie drużyny bardzo słabo prezentują się w ofensywie, zwłaszcza piłkarze Ruchu Brześć którzy w sześciu rozegranych meczach zdołali strzelić zaledwie dwa gole co jest bardzo słabym bilansem bramkowym prawda? no właśnie.

Z podobnym problemem borykają się gracze FK Haradzieja, oni z kolei w sześciu meczach strzelili niewiele więcej, tylko trzy gole. Jak więc widać, najsłabszym punktem obu drużyn bez wątpienia jest ofensywa i nad tą formacją jeszcze muszą sporo popracować. Póki co w sobotnim meczu tych drużyn nie powinniśmy się spodziewać zbyt wielu bramek.

Zawodnicy Ruchu Brześć którzy plasują się na dwunastym miejscu w tabeli, w ostatniej kolejce na wyjeździe bezbramkowo zremisowali z drużyną Żodzino. W tym meczu co prawda stworzyli sobie parę sytuacji bramkowych, ale ten mecz pokazał, że mają poważne problemy ze skutecznością. Nie jest to gra która może podobać się kibicom.

Jak w ostatnich tygodniach wyglądały mecze FK Haradzieja? ta drużyna w ostatniej kolejce przed własną publicznością przegrała z BATE 0-2. Natomiast wcześniej mogła pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu.

Piłkarze FK Haradzieja pokonali Eniergietyk-BDU, Dynamo Mińsk oraz Biełszynę, z tymi wszystkimi drużynami wygrali jeden do zera. Jak więc widać, w ostatnich tygodniach jak już strzelali, to nie więcej niż jeden gol na mecz. Dlatego innego zakładu niż under 2,5 na to sobotnie spotkanie tych drużyn nie widzę.

Typ: poniżej 2,5 gola

Poprzedni artykułBATE – Sławija Mozyrz – 29 kwietnia (środa)
Następny artykułSławija Mozyrz – Żodzino – 9 maja (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.