Po pierwszym spotkaniu Malmo FF 2-1 Rangers jak widać bliżej awansu do czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów są mistrzowie Szwecji. Rewanżowe spotkanie rozegrane zostanie na Ibrox Stadium. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 10 sierpnia (wtorek)

Rangers vs Malmo FF. Typ i Analiza

Mistrzowie Szkocji z pewnością nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. We wtorek są w stanie wywalczyć awans do rundy Play-off, zwłaszcza że grać będą na swoim boisku. Po kursie 1.58 (BETFAN) warto stawiać na ich zwycięstwo.

W pierwszym spotkaniu w Szwecji jak już wiadomo Rangersi przegrali 1-2. Mimo że częściej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych. Na Ibrox Stadium powinni być bardziej skuteczni.

Po ligowym zwycięstwie z Livingston 3-0, w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrali z Dundee United 0-1. Dlaczego? dlatego że oszczędzali się właśnie przed rewanżowym spotkanie z Malmo FF, więc nie zagrali na 100%.

Tak więc ostatnia ligowa porażka o niczym nie świadczy. Pamiętajmy, europejskie puchary rządzą się swoimi prawami co pisałem w niejednej analizie. Rangersi grają w mocniejsze lidze co oznacza, że są po prostu mocniejszą drużyną.

Powinni w rewanżu udowodnić swoją wartość. Malmo FF eliminacje LM rozpoczęło od pierwszej rundy w której wyeliminowało Riga FC. Następnie w dwumeczu poradziło sobie z HJK. Jednak Rangersi są drużyną zdecydowanie z wyższej półki. W rewanżu mistrzowie Szwecji mogą mieć problemy.

Typ: 1

Poprzedni artykułWisła Kraków – Raków Częstochowa – Typy bukmacherskie 8 sierpnia (niedziela)
Następny artykułManchester United – Leeds – Typy bukmacherskie 14 sierpnia (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.