Bonus równowartości do 500 PLN oferuje na start swoim graczom legalny bukmacher PZBuk. Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” oraz dokonać pierwszej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków.

PZBuk nowy kod promocyjny na bonus 1000 PLN

PZBuk nowy kod promocyjny na bonus 1000 PLN

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera PZBuk.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność wyłącznie można wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Wystarczy ta podać takie dane osobowe jak imię czy nazwisko. To sprawi, że proces rejestracyjnym zajmie graczowi kilka chwil.

Kod bonusowy u bukmachera PZBuk za darmo

Chcąc liczyć na darmowe sroki należy w pierwszej kolejności wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher PZBuk automatycznie odblokuje bonus.

Należy jednak pamiętać, że jest to jedyna możliwość do jej wpisania.

Po spełnieniu powyższych warunków gracz może dokonać już pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją.

betfan kod promocyjny

Darmowe bonus od bukmachera PZBuk

Bukmacher PZBuk przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest od wysokości depozytu jaki typer dokonał:

Przykład: Gracz wpłacił 350 PLN. W formie bonusu powitalnego taką samą kwotę otrzyma od bukmachera PZBuk. Razem będzie ten gracz posiadał kwotę o wartości 700 PLN.

Warto jest wiedzieć, że jedynie pierwsza wpłata u tego bukmachera jest objęta promocją.

Typerzy, którzy posiadają konto u tego operatora mogą liczyć na inne ciekawe promocje. ja chociażby “komborakieta” czy też “kombodoładowanie”, gdzie wspomniany operator zwiększa wygrane graczom. Poza tym gracze również mogą liczyć chociażby na promocję Happy Hours.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułBonus do 500 PLN u PZBuk specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułDarmowy freebet za aktywność od STS
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.