PZBuk to bukmacher, który na polskim rynku funkcjonuje od niedawna. Licencję od Ministerstwa Finansów uprawniającą do obsługiwania zakładów wzajemnych oraz prowadzenia legalnej działalności otrzymał w połowie 2018 roku. Czy tak nowy zawodnik na rynku zakładów wzajemnych jest w stanie przyciągnąć do siebie nowych graczy mega atrakcyjną ofertą? Na to pytanie postaramy się Państwu odpowiedzieć w poniższym artykule. Opiszemy tutaj mechanizm rejestracji przy użyciu kuponów rejestracyjnych oraz najważniejsze promocje.

pzbuk polski bukmacher
Zakłady bukmacherskie PZbuk – bonus powitalny, opinie graczy, oferta

Zarejestruj się z kodem promocyjnym w PZBuk

Nowi bukmacherzy nie zawsze pozwalają swoim nowym użytkownikom na rejestrację z użyciem specjalnego kodu promocyjnego. Do tego grona nie należy bukmacher PZBuk – kody rejestracyjne są u niego od jakiegoś czasu i działają znakomicie. Dzięki nim, jeśli wpłacimy depozyt, otrzymamy 20000 punktów gracza. Je następnie można wymienić na bonus bez depozytu, którego wysokość wynosić będzie 10 złotych.

W trakcie rejestracji należy przejść do oferty VIP. Tam w specjalnym formularzu zaznacza się pole kod bonusowy. Później wystarczy go tylko wpisać i cieszyć się profitami. Za założenie konta przy użyciu kodu bonusowego otrzymuje się ofertę powitalną lepszą od pozostałych graczy – mowa tutaj o 50 złotych darmowego zakładu oraz 10 złotych freebetu od depozytu. 

sts kod promocyjny
Darmowy bonus od bukmachera STS za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje u bukmachera PZBuk

W chwili obecnej ilość promocji dedykowanych nowo zarejestrowanym graczom w PZBuk  nie jest zbyt imponująca. Tak naprawdę pod tym względem PZBuk znajduje się na szarym końcu stawki bukmacherów. Sprawdźmy zatem, na co można liczyć rejestrując się w PZBuk.

Darmowy zakład 50 złotych w PZBuk dla nowo zarejestrowanych graczy – czy to skusi nowych użytkowników?

Zakłady bukmacherskie PZBuk dla nowych graczy ma jedną, główną ofertę. Bonus powitalny PZbuk czyli darmowy zakład w wysokości 50 złotych. Aby móc z niej skorzystać, należy zagrać zakład za minimum 50 złotych po kursie minimalnym 2,0. W ten sposób przy kolejnym logowaniu w zakładce „Darmowy zakład” będziemy mogli obstawić zakład wielokrotny, którego wartość również będzie wynosiła 50 złotych. Taki sam będzie również kurs minimalny – 2,0.

Ważna informacja odnośnie tej promocji jest następująca: tym bonusem nie trzeba dodatkowo obracać. Dzięki temu skusi się na nią większa liczba graczy – warto zauważyć, że w przypadku darmowych zakładów jest to najlepsza promocja na całym rynku bukmacherskim. Warto jednak mieć na uwadze, że praktycznie wszyscy bukmachery mają dla swoich nowych użytkowników dużo lepsze oferty na start. 

Promocje tymczasowe w PZBuk

Ilość promocji tymczasowych w PZBuk również nie zachwyca. W ciągu ostatnich kilku miesięcy bukmacher zorganizował jedną akcję tego typu, czyli darmowe zakłady na Australian Open. Jeśli porównamy tego bukmachera do firmy Totalbet, to ta druga wypada pod tym względem znacznie lepiej. Są również bukmacherzy, którzy organizują promocje nawet z częstotliwością dwutygodniową. W PZBuk jest jednak jedna stała promocja, która obejmuje zakłady kombi. 

Kombodoładowanie w PZBuk 

Promocja na zakłady kombi w PZBuk nazywa się Kombodoładowanie. Jest to oferta dla graczy, którzy zajmują się obstawianiem zakładów akumulowanych popularnie nazywanych akumulatorami. Oferta PZBuk pod tym względem dotyczy jednak wyłącznie meczów piłki nożnej w wybranych rozgrywkach. Promocja Kombodoładowanie pozwala na to, aby kupon AKO gracza zyskiwał na wartości w zależności od tego, ile spotkań obstawi. Jeśli będą to 2 spotkania, zyska na kuponie 1%, z kolei jeśli będzie ich 11 lub więcej, wówczas kupon będzie zyskiwał na wartości aż 15%.

Ta oferta zalicza się do grona całkiem atrakcyjnych, jednak wielu bukmacherów posiada dla swoich graczy dużo lepsze oferty. PZBuk powinien wziąć z nich przykład i dostosować swoją ofertę do aktualnych uwarunkowań rynkowych i oczekiwań typerów. Dzięki temu z pewnością uda mu się zachęcić do zarejestrowania jeszcze większą liczbę osób. 

Poprzedni artykułForbet podwyższa wygraną o 12% – 16 kwietnia (wtorek)
Następny artykułTotalbet zmniejsza przegrane na Premier League
Najlepsi bukmacherzy w Polsce. Tylko legalny bukmacher online. Promocje za darmo, darmowe bonusy bez depozytów, ranking najlepszych legalnych bukmacherów internetowych.