Wysokie zwycięstwo na inaugurację sezonu Ligue 1 daje paryżanom fotel lidera. W drugiej kolejce na Parc des Princes podejmować będą Montpellier. Transmisja w CANAL+ Sport 2 oraz Eleven Sports 2. Zapraszam do analizy.

PSG – Montpellier – Typy bukmacherskie 13 sierpnia (sobota)

PSG vs Montpellier. Typ i Analiza

Mistrzowie Francji rozpoczęli sezon od wyjazdowego zwycięstwa z Clermont 5-0. Ozdobą meczu była bramka Messi’ego na 5-0 w 86. minucie spotkania. Dodajmy, że na Stade Gabriel Montpied Argentyńczyk dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Przed własną publicznością piłkarze Clermont nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. W ciągu dziewięćdziesięciu minut oddali zaledwie jeden strzał w światło bramki przeciwnika który z kolei oddał dwanaście celnych strzałów.

Jak więc widać, mistrzowie Francji wygrali w pełni zasłużenie o czym zresztą świadczy wynik. Czas na drugą kolejkę Ligue 1. Czas na Montpellier które poprzedni sezon zakończyło na trzynastym miejscu w tabeli. Do czynienia mamy więc z przeciętną drużyną Ligue 1.

Najsłabszym punktem Montpellier jest defensywa czego najlepszym dowodem jest ich domowe zwycięstwo w pierwszej kolejce z Troyes 3-2. Było to ich szczęśliwe zwycięstwo strzelając gola na wagę trzech punktów w 81. minucie spotkania. Piłkarze Montpellier tragicznie prezentowali się w sparingach. Na pięć spotkań odnieśli pięć porażek!

Historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie za PSG. W poprzednim sezonie na Parc des Princes wygrało z Montpellier 2-0. Natomiast na wyjeździe 4-0. W sobotę na niespodziankę więc się nie zanosi. Mistrzowie Francji powinni wygrać różnicą co najmniej dwóch bramek.

Typ: 1 -1,5 Handicap (kurs 1.29 na STS)

Poprzedni artykułPodbeskidzie – Skra Częstochowa – Typy bukmacherskie 10 sierpnia (środa)
Następny artykułLegia Warszawa – Górnik Zabrze – Typy bukmacherskie 19 sierpnia (piątek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.