W poprzednim sezonie Paryżanie zdobyli wicemistrzostwo Francji. W tym sezonie wiele wskazuje na to, że odzyskają mistrzowski tytuł. W piątej kolejce Ligue 1 podejmować będą Clermont. Transmisja w Canal+ Family oraz Eleven Sports 3.

Typy Dnia – 11 września (sobota)

PSG vs Clermont. Typ i Analiza

W tym sezonie Paryżanie mogą być nie do zatrzymania w lidze, zwłaszcza że do klubu trafił Messi który stanowi o sile ofensywnej PSG. W ostatniej kolejce odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Reims 2-0. Dodajmy że dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mbappe.

Niestety jego występ w sobotę stoi pod znakiem zapytania. Nie zmienia to faktu, że murowanym faworytem są wicemistrzowie Francji którzy wcześniej pokonali Brest 4-2, Strasbourg 4-2 i Troyes 2-1.

Dlatego z dorobkiem dwunastu punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli Ligue 1. Mimo problemów kadrowych spodziewam się ich zwycięstwa. Mimo że piłkarze Clermont w czterech meczach nie zaznali jeszcze smaku porażki.

Ale to dobrze, bo Paryżanie będą podwójnie zmotywowani by wygrać, a wtedy mogą być dla przeciwnika naprawdę niebezpieczni. Clermont ma osiem punktów na koncie i plasuje się na trzecim miejscu w tabeli.

Klub ten ostatnio zremisował z Metz 2-2, wcześniej z Lyonem 3-3, poza tym pokonał Troyes 2-0 i takim samym wynikiem Bordeaux. Obawiam się jednak, że w starciu z wicemistrzem Francji zabraknie mu doświadczenia.

Typ: 1

Poprzedni artykułNorwegia – Gibraltar – Typy bukmacherskie 7 września (wtorek)
Następny artykułEverton – Burnley – Typy bukmacherskie 13 września (poniedziałek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.