Po przerwie zimowej na boiska wracają piłkarze LOTTO Ekstraklasy. Przed nami już pierwsze spotkania w rundzie wiosennej, a bukmacher LvBet przygotował promocję z okazji powrotu polskiej Ekstraklasy. Bonus nawet do 100 PLN za depozyt!

Czas trwania promocji obowiązuje do poniedziałku do godz. 18:00. Mogą w niej wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Minimalna kwota jaką można wpłacić podczas tej promocji to 25 PLN. Lecz bukmacher oferuje maksymalny bonus w kwocie 100 PLN pod warunkiem depozytu za co najmniej 200 PLN. Bonus na koncie gracza pojawi się najpóźniej w poniedziałek 11 lutego do godz. 18:00.

Jednak należy pamiętać, ze podczas wpłaty należy wybrać opcję „Bonus do 100 PLN”, ponieważ to sprawi, że automatycznie zgłaszamy się do promocji. Lecz trzeba pamiętać, że widoczny będzie tylko dla tych graczy, którzy wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

To wszystko sprawi, że otrzymasz 2% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”. Nie można również zapominać, że trzeba aktywować ten bonus. Podczas zawarcia kuponu musisz kliknąć „aktywuj” po czym należy zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Poza tym Twój kupon, aby wziął udział w promocji musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.25
  • łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.50

Podczas trwania tej promocji bukmacher wyklucza kupony, które będą miały zdarzenia ze sportów wirtualnych, a także będą to kupony systemowe czy też zostanie wykorzystana opcja Cash- Out.

Kwota depozytu po otrzymaniu bonusu podlega obrotowi. Musimy wykonać trzykrotny obrotów po kursie łącznym kuponu co najmniej 2.00. Wybierać kupon wielozdarzeniowy to kurs każdego zdarzenia musi wynieść minimum 1.25.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla nowych graczy od Etoto
Następny artykułTotolotek zwiększa wygrane na europejskie puchary o 14%
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.