Najnowszą promocję dla swoich graczy posiada bukmacher Etoto. Ponieważ dla nowych graczy bukmacher przewidział cztery bonusy, gdzie już na start otrzymuję się freebeta.

Promocja trwa do końca lutego. Udział w niej mogą wziąć te osoby, który nie mają jeszcze konta u bukmachera.

Wystarczy dokonać rejestracji konta u bukmachera, aby otrzymać łącznie cztery premie na start. Rozkład bonusów wygląda następująco:
-20 PLN za samą rejestrację
-200% bonusu za pierwszy depozyt
-100% bonusu za drugi depozyt
-Jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 PLN, dostaniesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu!

Podczas najnowszej promocji dla nowych graczy można otrzymać łącznie nawet do 1040 PLN. Jednak wszystko jest uzależnione od wielkości wpłat, jakie zostaną dokonane.

Podczas rejestracji nie jest wymagany kod promocyjny. Jednak należy pamiętać, że każdy bonus przyznawany jest za każdy wykonany krok. A wszystko wygląda następująco:

Warto na pewno warto jest skorzystać z tej promocji. Ponieważ bukmacher po dosyć ciekawą ofertę, a także inne promocje swoim graczom.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwaę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane w lutym o 14%!!
Następny artykułPromocja od LvBet na LOTTO Ekstraklasę
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.