W rewanżowym meczu pierwszej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów piłkarze Prishtina na swoim terenie rywalizować będą z Ferencvaros które przystąpi do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 13 lipca (wtorek)

Prishtina vs Ferencvaros. Typ i Analiza

Mistrzowie Węgier są już jedną nogą w kolejnej rundzie rozgrywek. W pierwszym meczu u siebie zgodnie z planem pewnie pokonali mistrza Kosowa 3-0. Na listę strzelców wpisali się Nguen, Mmaee i Blazic.

Byli drużyną lepszą pod wieloma względami, w ich grze było więcej dokładności, takiej pewności siebie co napawa optymizmem przed meczem rewanżowym. Uważam, że we wtorek odniosą kolejne zwycięstwo z tym przeciwnikiem.

Zwłaszcza że piłkarze Ferencvaros są w znakomitej formie co potwierdzili podczas wcześniejszych spotkań towarzyskich. Pokonali takie drużyny jak Dun. Streda 1-0, Heimstetten 5-0, Ludogorets 3-1 i Legia Warszawa 2-0.

Aby doprowadzić do dogrywki mistrzowie Kosowa muszą strzelić trzy gole i zachować czyste konto bramkowe co jest raczej nierealne. W każdym razie muszą postawiać wszystko na jedną kartę!

W taki scenariusz nie wierzę, bo gospodarze po prostu nie mają kim straszyć. W rundzie wstępnej do eliminacji LM wyeliminowali Folgore 2-0 (San Marino) oraz Inter Escaldes 2-0 (Andora). Jednak nie były to drużyny pokroju Ferencvaros.

Typ: 2

Poprzedni artykułArgentyna – Brazylia – Typy bukmacherskie 11 lipca (niedziela)
Następny artykułGomel – Ruch Brześć – Typy bukmacherskie 17 lipca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.