Na sobotę 13 kwietnia bukmacher Fortuna przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy po 20 PLN za zawarcie kuponu i to niezależenie od rozliczenia kuponu!

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Ta akcja promocja polega na zawarciu co najmniej dwóch kuponów na zdarzenia z oferty na żywo u bukmachera Fortuna, gdzie stawka będzie nie mniejsza niż 20 PLN. Jednak należy pamiętać, że kupon musi zostać zawarty w sobotę 13 kwietnia w godzinach 16:00 – 23:59.

Darmowy bonus od bukmachera STS za rejestrację bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

W tej akcji biorą udział jedynie kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN w formie punktów FKP i to niezależenie od rozliczenia kuponu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera Forbet 12 kwietnia (piątek)
Następny artykułForbet podwyższa wygraną o 12% – 16 kwietnia (wtorek)
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.