Bukmacher PZBuk to firma, która na polskim rynku działa w sposób całkowicie legalny począwszy od połowy 2018 roku. Mimo tego, że jest to jeden z najkrócej istniejących bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych, to udało mu się już pozyskać całkiem spore grono zarejestrowanych użytkowników. W poniższym artykule przedstawiamy, na jakie profity mogą liczyć w PZBuk nowo zarejestrowani użytkownicy, a także jakie promocje ma ten bukmacher dla stałych graczy.

polskie zakłady online pzbuk
Zakłady bukmacherskie online PZbuk

PZBuk – rejestracja z kodem promocyjnym

Wielu nowych bukmacherów nie umożliwia swoim użytkownikom rejestracji z kodem bonusowym. Na szczęście, bukmacher PZBuk prowadzi w tym zakresie zupełnie inną politykę. Mimo tego, że działa on w sposób legalny od stosunkowo krótkiego czasu, to umożliwił już korzystanie z kodów rejestracyjnych swoim nowym graczom. Jeśli w trakcie procesu rejestracji wpiszemy otrzymany kod rejestracyjny, dostaniemy 20000 punktów gracza. Otrzymane punkty można z kolei wymienić na bonus bez depozytu. Ten bonus bez depozytu ma wysokość 10 złotych.

W trakcie rejestracji należy przejść do zakładki nazwanej „VIP” – potem trzeba tam poszukać okienka pod nazwą kod bonusowy. W tym miejscu wpisujemy posiadany przez nas kod i akceptujemy. Dzięki rejestracji z użyciem kodu bonusowego mamy znacznie lepszą ofertę startową u bukmachera PZBuk – otrzymujemy zatem 50-złotowy darmowy zakład oraz 10-złotowy freebet od depozytu.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus od bukmachera STS za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Ten bonus bez depozytu ma wysokość 10 złotych. W trakcie rejestracji należy przejść do zakładki nazwanej „VIP” – potem trzeba tam poszukać okienka pod nazwą kod bonusowy. W tym miejscu wpisujemy posiadany przez nas kod i akceptujemy. Dzięki rejestracji z użyciem kodu bonusowego mamy znacznie lepszą ofertę startową u bukmachera PZBuk – otrzymujemy zatem 50-złotowy darmowy zakład oraz 10-złotowy freebet od depozytu.

Promocje w PZBuk dla nowo zarejestrowanych graczy – czy inni bukmacherzy powinni brać przykład z PZBuk?

Niestety, zawiodą się ci, którzy myślą, że zakłady bukmacherskie mają dla swoich użytkowników przygotowaną wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Tak naprawdę to PZBuk powinien uczyć się od innych bukmacherów, a nie na odwrót. Liczba promocji dla nowych graczy jest po prostu bardzo uboga. Sprawdźmy jednak, na co mogą liczyć nowi gracze tej firmy bukmacherskiej.

Darmowy zakład 50 złotych w PZBuk

Jest to tak naprawdę jedyna promocja, jaką dla swoich graczy przygotował bukmacher PZBuk. Czy jest ona atrakcyjna? Ogólnie tak, ale jeśli porównamy ją z ofertami promocyjnymi dla nowych graczy u pozostałych bukmacherów, to wypada ona naprawdę bardzo blado. Spójrzmy jednak na warunki tej promocji: najpierw musimy zagrać zakład na kwotę minimum 50 złotych, którego kurs minimalny będzie wynosił 2,0. Warunki promocji są naprawdę proste. Po spełnieniu ich w zakładce „Kod bonusowy” przy kolejnym logowaniu będziemy mogli obstawić zakład na kwotę 50 złotych całkiem za darmo. Należy nadmienić, że jest to zakład wielokrotny. Kurs minimalny w tym przypadku również powinien wynosić 2,0.

Istotna informacja jest taka, że tym bonusem nie trzeba dodatkowo obracać. Należy jednak nadmienić, że wszyscy najwięksi bukmacherzy z rynku zakładów wzajemnych online mają dla swoich graczy znacznie lepsze promocje na start. Jeśli bukmacher PZBuk planuje podbić polski rynek zakładów wzajemnych, powinien mocno zmienić swoją ofertę skierowaną do nowych graczy. Z pewnością taki zabieg się mu opłaci – gorąco go do tego zachęcamy!

Czy bukmacher PZBuk organizuje promocje tymczasowe?

Niestety, fanów promocji tymczasowych zasmuci fakt, że u bukmachera PZBuk pojawiają się one naprawdę rzadko. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy jedyną promocją tymczasową w PZBuk były darmowe zakłady na Australian Open. Dla przykładu, Totalbet organizuje znacznie więcej tego typu akcji promocyjnych. Nic zatem dziwnego, że posiada wśród graczy o wiele lepszą opinię.

Są nawet firmy bukmacherskie organizujące promocje tymczasowe nawet raz na dwa tygodnie. Dzięki takiej polityce gracze cały czas mają dostęp do nowych akcji bonusowych. To z kolei zachęca ich do jeszcze aktywniejszego obstawiania zakładów. Taki mechanizm działa na korzyść zarówno graczy jak i bukmacherów. PZBuk powinien z pewnością zwiększyć liczbę promocji tymczasowych – z pewnością usatysfakcjonuje to graczy tej firmy i wpłynie na zwiększenie jego dochodów.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej z Forbet 7 maja (wtorek)
Następny artykułForbet podwyższa wygrane we wtorek – 14 maja
Najlepsi bukmacherzy w Polsce. Tylko legalny bukmacher online. Promocje za darmo, darmowe bonusy bez depozytów, ranking najlepszych legalnych bukmacherów internetowych.