Pogoń Szczecin i Lechia Gdańsk to drużyny, które po rundzie zasadniczej swoje mecze rozgrywać będą w najlepszej ósemce, czyli w grupie mistrzowskiej. W niedzielę w ramach 30. kolejki zmierzą się bezpośrednio.

Typy Dnia – 14 czerwca (niedziela)

Pogoń Szczecin vs Lechia Gdańsk. Typ i Analiza

Ciężko przewidzieć co się może wydarzyć w tym spotkaniu. Lechia nie przekonuje swoją grą, zwłaszcza jeżeli chodzi o jej defensywę która jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski, lepiej radzi sobie w ofensywie.

Z kolei Portowcy mają inny problem, a mianowicie problem ze skutecznością. Jak więc widać, ofensywa nie jest ich najmocniejszą bronią. Tak więc przynajmniej moim zdaniem w tym meczu wszystko się może zdarzyć. Jeżeli miałbym coś stawiać, to jednak stawiałbym over 2,5 po kursie 1.80 w STS.

Powód jest prosty, gdańszczanie tracą zbyt dużo bramek, więc ryzykiem byłoby stawiać w tym meczu under. Dzięki ich bardzo słabej postawie w obronie w ostatnim meczu przełamała się Cracovia gdzie w Gdańsku wygrała 3-1. Nie można także zapomnieć o wcześniejszych meczach piłkarzy Lechii w których bramek także było sporo.

Na wyjeździe zremisowali z Górnikiem Zabrze 2-2, u siebie wygrali z Arką Gdynia 4-3. Czy w marcu przed pandemią koronawirusa na wyjeździe zremisowali z Zagłębiem Lubin 4-4. Jam więc widać, przed pandemią tracili gole i tak samo dziś je tracą co właśnie skłania mnie do stawiania ilości bramek.

Naprawdę, innego zakładu na to spotkanie nie widzę, zwłaszcza że jest to ostatni mecz rundy zasadniczej, więc tym bardziej wszystko się może zdarzyć. Ostatni mecz Pogoni zakończył się wysoką porażką w Poznaniu z Lechem 0-4. Wcześniej w Szczecinie wygrała z Cracovią 1-0, między innymi przegrała z Zagłębiem Lubin 0-3.

Nie da się ukryć że w ofensywie prezentuje się słabo. Może ten mecz z Lechią będzie przełomowy? niewykluczone, bo jak widać defensywa gdańszczan jest bardzo słaba. Ich ostatni mecz w Szczecinie zakończył się zwycięstwem 4-3. Jak więc widać, bramek było sporo co jest dobrym znakiem przed niedzielną rywalizacją.

Typ: powyżej 2,5 gola

Poprzedni artykułDusseldorf – Dortmund – 13 czerwca (sobota)
Następny artykułVillarreal – Mallorca – 16 czerwca (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.