W środę ciąg dalszy spotkań piątej kolejki Fortuny 1. ligi. Wielcy prawdopodobne, że trzy punkty trafią na konto Podbeskidzia które jest w dobrej formie, a które przed własną publicznością podejmować będzie Skra Częstochowę. Zapraszam do analizy.

Podbeskidzie – Skra Częstochowa – Typy bukmacherskie 10 sierpnia (środa)

Podbeskidzie vs Skra Częstochowa. Typ i Analiza

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała rozpoczęli sezon od domowej porażki z Arką Gdynia 0-1. Natomiast w trzech następnych meczach zainkasowali dziewięć punktów, a więc komplet. Świadczy to więc o ich dobrej formie przed meczem ze Skrą Częstochowa.

Aktualnie sklasyfikowani są na trzecim miejscu w tabeli, a do drugiej Wisły Kraków i pierwszego Ruchu Chorzów tracą jeden punkt. Ostatnio w Tychach Podbeskidzie pewnie wygrało z GKS-em Tychy 4-1. Zaprezentowało się bardzo dobrze oddając aż dziesięć strzałów w światło bramki przeciwnika.

Wcześniej przed własną publicznością po bramce Goku wygrało z GKS-em Katowice, oraz w Opolu wygrało z Odrą 2-1. Trzy zwycięstwa z rzędu są dobrym znakiem przed kolejnym spotkaniem ze Skrą Częstochowa która jest w słabszej formie.

Po czterech rozegranych meczach Skra z dorobkiem czterech punktów plasuje się na trzynastym miejscu w tabeli. Dotychczas odniosła zaledwie jednio zwycięstwo. Natomiast dwa ostatnie mecze zakończyła porażką.

Ostatnio w Bełchatowie została pokonana przez Termalicę 0-2. Natomiast wcześniej w Łodzi przez miejscowy ŁKS 1-2. W dwóch bezpośrednich meczach poprzedniego sezonu ze Skrą Częstochowa Podbeskidzie zgromadziło cztery punkty. W Bielsku-Białej wygrało 1-0. Biorąc pod uwagę fakt, że dziś jest w lepszej formie, zanosi się na kolejne zwycięstwo Podbeskidzia.

Typ: 1 (kurs 1.62 na STS)

Poprzedni artykułPilzno – S. Tiraspol – Typy bukmacherskie 9 sierpnia (wtorek)
Następny artykułPSG – Montpellier – Typy bukmacherskie 13 sierpnia (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.