Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy. Wystarczy typować zdarzenia piłki nożnej, aby otrzymywać freebety i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczony.

Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Nie da się ukryć, że na pewno jest co obstawiać z piłki nożnej, ponieważ rozgrywane są mecze w czołowych ligach, jak Premier League, Bundesliga, Serie A, LaLiga, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasa.

Każdy z graczy może skorzystać w tym przypadku z promocji bukmachera www.eWinner.pl, czyli „50 PLN co weekend”, która jest aktywna typerom wyłącznie w każdą sobotę i niedzielę do odwołania.

50 PLN co weekend dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „50 PLN co weekend” jest obstawienie meczy wyłącznie z piłki nożnej. Dodać trzeba, że kurs łączny kuponu wynosić musi 2.50, zaś stawka musi być równa 49 PLN.

Bonus bez depozytu

W przypadku, gdy zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji to typer otrzyma w prezencie freebet o wartości 25 PLN. Łącznie podczas każdego z weekendów na konto gracza może trafić nawet 49 PLN.

Nowy kod promocyjny w eWinner:

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje limitowany pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bezpieczny pierwszy kupon o wartości 49 PLN
  • bonus za drugi depozyt do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod jednym prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To wszystko sprawia, że jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAtalanta – Sassuolo – Typy bukmacherskie 21 września (wtorek)
Następny artykułBrentford – Liverpool – Typy bukmacherskie 25 września (sobota)
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.