No niestety na tegorocznym Copa America nie brakuje niespodzianek, zawodzą tacy faworyci jak Urugwaj który remisuje z Japonią, Argentyna dzieli się punktami z Paragwajem, czy chociażby Brazylia która w drugiej kolejce będąc zdecydowanym faworytem niespodziewanie zremisowała z Wenezuelą. Czy znów rozczaruje w najbliższym meczu z Peru? mam nadzieję że nie.

Typy Dnia – 22 czerwca (sobota)

Peru vs Brazylia najciekawszym spotkaniem w grupie „A”. Obie ekipy bez porażki!

O czym pewnie świadczą moje słowa domyślacie się że przewiduję zwycięstwo Canarinhos? zgadza się, bukmacherzy co prawda za ich zwycięstwo płacą tylko 1.35, a dokładnie STS, ale myślę że tym razem powinni zainkasować trzy punkty. No niestety taka już jest piłka nożna, taka jest Copa America, jak widać dość nieprzewidywalna jak wspomniałem na początku analizy. Chociażby bardzo dobrym przykładem jest gospodarz turnieju Brazylia.

Kto by się spodziewał, że po tak dobrym meczu z Boliwią potknie się w drugim meczu z Wenezuelą. Warto przypomnieć że w spotkaniu z Boliwią bohaterem spotkania został Coutinho który strzelił dwa gole. Bez wątpienia piłkarz FC Barcelony po Firmino i kontuzjowanym Neymarze jest jedną z największych gwiazd swojej drużyny. Krótkie podsumowanie po tym meczu? Brazylia zdominowała przeciwnika będąc pod każdym względem zdecydowanie lepsza.

No i właśnie, kto by się spodziewał że w drugiej kolejce zremisuje z Wenezuelą? w końcu bukmacherzy stawiali ją w roli murowanego faworyta o czym świadczyły kursy na jej zwycięstwo w granicach 1.15, a jednak zaskoczyła. W meczu z tym przeciwnikiem prawdę mówiąc zremisowała na własne życzenie, bo go naciskała, okazji na strzelenie gola miała sporo, czego natomiast zabrakło? skuteczności, bowiem oddała zaledwie jeden strzał w światło bramki.

Oczywiście dziś można gdybać, co by było, gdyby zagrał Neymar, być może pomógłby swojej drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Jednak zawsze powtarzałem, powtarzam i powtarzać będę, że Canarinhos mają na tyle argumentów, jakości, tak wielki potencjał, że i bez tego piłkarza są w stanie odnosić sukcesy.

Dlatego mam nadzieję, że w meczu z Peru pokażą, że remis z Wenezuelą to był przypadek. Spotkanie Peru – Wenezuela jak wiadomo zakończyło się bezbramkowym remisem. Wydaje się, że to był sprawiedliwy podział punktów, bowiem mecz był dość wyrównany, obie drużyny 50% czasu utrzymywały się przy piłce i obie oddały po pięć celnych strzałów na bramkę. Jak więc widać, rezultat 0-0 był sprawiedliwy.

Natomiast w drugiej kolejce Peru zgodnie z planem wygrało z Boliwią 3-1, wygrało bo musiało, w końcu było zdecydowanym faworytem prawda? no właśnie. Na Copa America 2016 obie reprezentacje znalazły się w grupie B, wtedy Brazylia przegrała z Peru 0-1 także na własne życzenie, bowiem przeciwnik stworzył sobie zaledwie cztery sytuacje bramkowe co jak widać wystarczyło mu do zwycięstwa. Jeżeli w sobotę Canarinhos dobrze zagrają w ofensywie, a przecież stać ich na to, to jestem przekonany że wygrają.

Typ: 2

Poprzedni artykułKolumbia – Katar – 19 czerwca (środa)
Następny artykułWiększe wygrane o 14% u legalnego bukmachera Forbet
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.