Najbliższa sobota będzie pod znakiem pucharu Polski. Rozegranych zostanie wiele spotkań 1/32 finału, w tym podopieczni Dariusza Żurawia podejmować będą pierwszoligową Odrę Opole. Transmisja meczu w Polsat Sport.

Typy Dnia – 15 sierpnia (sobota)

Odra Opole vs Lech Poznań. Typ i Analiza

Kogo faworyzują bukmacherzy? oczywiście piłkarzy Kolejorza którzy sezon 2019/2020 zakończyli na drugiej pozycji w tabeli, a więc zostali wicemistrzami Polski. Warto podkreślić, że w 37 grach odnotowali najmniej porażek, bowiem siedem, poza tym odnieśli dwanaście remisów i osiemnaście zwycięstw.

Ich ostatni mecz ligowy zakończył się wysokim zwycięstwem z Jagiellonią Białystok 4-0. Jak więc widać, w poprzednim sezonie byli drugą siłą PKO Ekstraklasy, a to oznacza jedno, że piłkarze Lecha są bardzo mocni.

Czy równie mocni będą w najbliższą sobotę w pucharze Polski? wszystko zależy od ich zaangażowania. To z jakim nastawianiem przystąpią do spotkania z pierwszoligowcem. Muszę podkreślić, że w poprzednim sezonie najlepsze mecze Odra rozgrywała na własnym obiekcie. To w Opolu w końcówce sezonu pokonała Wigry Suwałki 1-0.

To w Opolu wygrała z Olimpią Grudziądz 1-0. I choć Lech jest oczywiście zdecydowanie mocniejszym klubem z najwyższej półki, to nie zapominajmy że puchary rządzą się swoimi prawami. Biorąc to wszystko pod uwagę myślę, że w tym meczu wszystko się może wydarzyć. Jeżeli lechici zlekceważą przeciwnika czego wykluczyć nie można, to niespodzianka wisi w powietrzu.

Wiadomo, puchar Polski a PKO Ekstraklasa to dwa różne światy. Dlatego niespodzianek w pucharach krajowych nigdy nie brakuje. Gdybym miał coś stawiać, to stawiałbym over 2,5 po kursie 1.50 w STS. W Opolu Odra jest mocna, więc niewykluczone że zaskoczy, ale bądźmy poważni, w końcu podejmować będzie Lecha.

Wicemistrz Polski który w składzie ma tak solidnych piłkarzy jak Pedro Tiba który z Lechem parę dni temu podpisał nowy kontrakt, czy Daniel Ramirez który daje drużynie dużo jakości w ofensywie, powinien w sobotę strzelić niejednego gola.

Typ: powyżej 2,5 gola

Poprzedni artykułSzachtar – Basel – Typy bukmacherskie 11 sierpnia (wtorek)
Następny artykułCrvena zvezda – Europa FC – Typy bukmacherskie 18 sierpnia (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.